WinRAR çalışmıyor

Kerem Çavo

Decapat
Daha fazla  
Dosya indiriyorum WinRAR olarak indirilmiyor, sıkıştırılmış klasör olarak indiriliyor ne yapmam lazım sil yükle yaptım düzelmedi.

Dosya indiriyorum WinRAR olarak indirilmiyor, sıkıştırılmış klasör olarak indiriliyor ne yapmam lazım sil yükle yaptım düzelmedi.
Varsayılan uygulamalardan ilgili uzantıyı çalıştıracak uygulamayı WinRAR ile değiştirin.

WinRAR'ın kendisini yükleyip kurman lazım ilk önce. RAR'lı dosya zaten sıkıştırılmış dosyadır.

Varsayılan uygulamalardan ilgili uzantıyı çalıştıracak uygulamayı WinRAR ile değiştirin.

Uzantıya ne yazmam gerek?

.RAR yazdım ama dosya WinRAR olarak indirilmiyor.

PC'de WinRAR kurulu mu?

Evet.

WinRAR'ın kendisini yükleyip kurman lazım ilk önce. RAR'lı dosya zaten sıkıştırılmış dosyadır.

Kurdum zaten.

Son düzenleyen: Moderatör:
WinRAR kurulumu yaparken kurulum aşamasında programın hangi dosya uzantıları ile ilişkilendirilmesini istediğinizi soruyor zaten hocam. .rar, .zip, .iso, .jar gibi bir sürü seçeneği seçebiliyor olmanız gerekiyor. Eğer bu bir şekilde işe yaramıyorsa kullanmayı denediğiniz dosya uzantısını elle ekleyebilirsiniz ayarlardan.

Yeni konular

Geri
Yukarı