Wireless 7.1 Kulaklık için ses kartı gerekli mi ?

razer'in chroma özellikli ve logitech g933 ve g633 için ses kartı gerekmiyor kardeş. bu gaming kulaklıklar kendinden sürücü kulaklıklardır.

Ses kartıyla kullanıldığın da mantıken çıkış noktası verimliliği konusun da fark yaratacağını düşünüyorum.

dostum razer'in tiamat hariç ve logitech'in 930,933 ve 633 gaming kulaklıkları aslında stereo kulaklıklardır ve 7.1 sesi virtual yani sanal verirler. bunun içindir ki bu kulaklıklardan almak istiyorsanız tam verimli kullanabilmek için pc ile bağlantı sağlanması kafidir. ek bir ses kartıyla kullanmaya gerçekten gerek yok ama razer'in tiamat kulaklığı gerçek 7.1 sesi verir çünkü galiba totalde kulaklıklarda 10 adet sürücü vardı diğerleri gibi sanal ses üretmez bu sebeple tiamat kulaklık ses kartıyla 7.1 destekleyen kullanılmak zorundadır. benim bilgim bu şekilde. saygılarımla.

bu mesajımla Türkçe karakter kurallarına uymadığım için uyarı cezası almışım.

technopat'ın akademik düzeyde hakemli dergilerden biri olduğunu akademisyen olmama rağmen bilmemek benim ayıpımdır.

bu sebeple moderatör ekibinden kim böyle bir şeye lüzum görüp bana uyarı cezası vermişse ona selam söyleyerek, ayarlardan oto-tatmini açık bırakarak yaptığı işe devam etmesini tavsiye de ediyorum.

şimdi sizi özçekiminizle baş başa bırakma zamanı çünkü o küçük dünyanızda burada böyle bir şeye lüzum görecek kadar küçük.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı