Wireless farenin bataryası ne zaman biter?

serhatcandev

Megapat
Makaleler
15
Yer
İzmir
Selamlar. Bugün Darmoshark M3 satın aldım. Aslında kafamda Razer DeathAdder V2 X HyperSpeed vardı ama pilinden dolayı uzak duruyordum. Bu fare şarjlı olduğu için işime gelmişti ama bir hocam bataryanın hemen öleceğinden bahsediyor doğru mu ve benim aldığım mouse ne kadar dayanır acaba batarya açısından?

1683656902163.png

1683656910451.png

@GalaxySal450
@ImDominatingU
@ikseroo
@P R O F O U N D

Son düzenleme:
Telefon bataryası gibi düşünebilirsin hocam 1 yıl değil de min 2 sene çıkarırlar. Ayrıca : Mouse Batarya Değişimi KDACABLES değişim hizmeti sunuyor. Klavye ve mouse modlaması da yapıyorlar ve epey başarılı ve ekonomik.
Tamamdır hocam içim rahatladı bayağı. 1-2 sene çıkarsa yeterli sonrasında bu şekilde değişim yapılabilir veya o zaman ki duruma göre zaten yeni fare de alınabilir. Bundan önce ki Bloody A90 faremi 3 sene kullandım ama çekilişten Zowie'yi kazandım. 1 sene geçti değiştirmek istedim kablosuzla ama alacağım fareyi pek değiştireceğimi sanmam. İstediğim her şey mevcut. Razer V2 X alsaydım içimde kırıklık olurdu.

Tamamdır hocam içim rahatladı bayağı. 1-2 sene çıkarsa yeterli sonrasında bu şekilde değişim yapılabilir veya o zaman ki duruma göre zaten yeni fare de alınabilir. Bundan önce ki Bloody A90 faremi 3 sene kullandım ama çekilişten Zowie'yi kazandım. 1 sene geçti değiştirmek istedim kablosuzla ama alacağım fareyi pek değiştireceğimi sanmam. İstediğim her şey mevcut. Razer V2 X alsaydım içimde kırıklık olurdu.
Değişmezsin hocam sorun olmaz. En kötü kendi servisi de batarya değişimi yapar veya bu tarz siteler yapar. Ayrıca konu dışı ama o sayfa 40 switch'i 200, 61 switch'i 250'ye lubeluyor, belki ilginizi çeker lubelatmak isterseniz hotswap aldığınızda.

Değişmezsin hocam sorun olmaz. En kötü kendi servisi de batarya değişimi yapar veya bu tarz siteler yapar. Ayrıca konu dışı ama o sayfa 40 switch'i 200, 61 switch'i 250'ye lubeluyor, belki ilginizi çeker lubelatmak isterseniz hotswap aldığınızda.
Evet hocam olmasa bile en azından yaptırabileceğim servis var bu da birşeydir.

Eğer ki alırsam neden olmasın. Ama bu klavyeyi uzun süre bırakmam gibi.

Telefon bataryası gibi düşünebilirsin hocam 1 yıl değil de min 2 sene çıkarırlar.
Telefon bataryasından çok daha düşük kalite hocam mouselardaki bataryalar. Minimum 2 sene demişsiiniz ama 2.5-3 seneyi çıkartırsa öpün başınıza koyun. Benim tecrübelerimi zaten arkadaş ekran resmi alıp paylaşmış.

Geri
Yukarı