Wireless HyperX kulaklıklarda son güncellemeden sonra oluşan sorunlarda ne yapmalıyız ?

Bende yeni almayı düşünüyorumda alınır mı? Güzel mi sen memnun musun ve bu forum dediğin forumda senin işini cozduler mi?

Merhaba hocam yeni bir güncelleme ile sorunu düzelttiklerini belirttiler. Kulaklığı kesinlikle öneririm.

Merhaba hocam yeni bir güncelleme ile sorunu düzelttiklerini belirttiler. Kulaklığı kesinlikle öneririm.

Hocam sana zahmet son bir sorum var PlayStation pulsemi yoksa bu kulaklıkmı Pulse ile çok az CS falan oynaırmı %80 hikaye %20 Online sence hangisi.

Hocam sana zahmet son bir sorum var PlayStation pulsemi yoksa bu kulaklıkmı Pulse ile çok az CS falan oynaırmı %80 hikaye %20 Online sence hangisi.

Hiç deneyimlemedim vallahi hocam. Yanlış yönlendirmek istemem fakat hikaye ise çok kasmanıza gerek yok.

Hiç deneyimlemedim vallahi hocam. Yanlış yönlendirmek istemem fakat hikaye ise çok kasmanıza gerek yok.

Teşekkürler hocam cevabınız için dediğim gibi hikaye ağırlıklı oynuorum ama CS girdiğimde pişman etsin istemediğimden sordum hiçbir yerde cevabını bulamadım.

Hayırlı bayramlar.

arkadaşlar sorunu halen yaşıyan varsa sorunu böyle çözebilirsiniz wireless adaptörünün üstünde iğne deliği var ona sim kart çıkarma iğnesiyle 5 saniye basılı tutun sıfırlıyor kendini ben öyle düzelttim

Ben almayı düşünüyorumda inşallah başıma bela olmaz Kraken V3 Pro ile bunun arasında kaldım.

Yeni güncelleme gelmiş yükleyen var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…