Wireless şarjlı mouse önerisi

Bütçe
2500TL

beko588

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, mouse almak için arayışlara girdim güncel olarak G102 kullanıyorum 3 - 4 yıldır artık çift tıklamaya başladı ömrü doldu diyebilirim. Wireless şarjlı mouse önerilerinizi bekliyorum.
Genellikle MMORPG arada sırada MOBA oyunları ve FPS oynuyorum oyunları oynuyorum.
Palm grip tutuşu ile mouse kullanıyorum elim 17 cm uzunluğunda 8 cm genişliğinde.

Logitech'ten şaşma, bu marka nasılsa bir kere kullanınca daha başkası tat vermiyor. G305'e geçtim ben de yakın zamanda Lightspeed sensörü var çok hassas çalışıyor tavsiye ederim - Ancak neden Şarjlı olması gerekiyor anlamadım zaten şimdiki fareler içlerindeki akıllı sistemler ile aylarca çalışabiliyor, şarj edilebilir pil alarak ürün yelpazeni genişletebilirsin.

Logitech'ten şaşma, bu marka nasılsa bir kere kullanınca daha başkası tat vermiyor. G305'e geçtim ben de yakın zamanda lightspeed sensörü var çok hassas çalışıyor tavsiye ederim - ancak neden şarjlı olması gerekiyor anlamadım zaten şimdiki fareler içlerindeki akıllı sistemler ile aylarca çalışabiliyor, şarj edilebilir pil alarak ürün yelpazeni genişletebilirsin.

Pilli mouse de alabilirim G305 harici başka alternatif varsa görmek bakmak isterim hızlı karar almak istemiyorum G PRO X superlight alacaktım ama pahalı ve espor işi geldi almadım.

Geri
Yukarı