Çözüldü Witcher 1 Chapter 3'te Takılı Kaldım.

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

bc_umut

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. The Witcher oyununda aşağıdaki görevlerde takılı kaldım, daha fazla ilerleyemiyorum

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    641,5 KB · Görüntüleme: 109
  • Adsız.png
    Adsız.png
    638,8 KB · Görüntüleme: 100
Çözüm
Türkçe yamayı kaldırıp dener misin bir de bakalım ne sonuç verecek? Ben oynarken de hatırlıyorum bir yerde Türkçeyi geçici süreliğine kaldırıp oynamıştım.
Ben de sıkıntının formatlık bir durum olmadığını ve oyun ile alakalı olduğunu dile getirdim. :) Arkadaş sorunu çözmüş zaten daha fazla konuşmanın bir mantığı yok.
Save dosyasını etkileyecek durumlarda eğer türkçe yama varsa oyunda her zaman bu sorunu çıkartıyor. Ben bir daha yaşamaması için söylüyorum ve yardımcı olmaya çalışıyorum. Seni ilgilendiren bir kısım yok burada.

Oyunu defalarca kez hem Türkçe hem de orijinal diliyle bitirdim. Eski oyunlara Türkçe yama yapmak düşünüldüğü kadar kolay olmuyordu. Oyunun eski olmasından dolayı da dil dosyaları oyunun kayıt dosyasına üzerine yazılıyor. Modlama açısından pek uygun olmadığı için ara sıra hatalar vermesi çok normal, format her şeye çare değil yani. İstediğin kadar format at bir şey değişmeyecek çünkü oyunun sistemi böyle. Yapılması gerekeni ben arkadaşa yazdım zaten. Ama neyse sen haklısın. Arkadaş oyunu oynamaya devam edebiliyorsa benim ilgilendiren bir durum kalmamıştır.

Oyunu defalarca kez hem Türkçe hem de orijinal diliyle bitirdim. Eski oyunlara Türkçe yama yapmak düşünüldüğü kadar kolay olmuyordu. Oyunun eski olmasından dolayı da dil dosyaları oyunun kayıt dosyasına üzerine yazılıyor. Modlama açısından pek uygun olmadığı için ara sıra hatalar vermesi çok normal, format her şeye çare değil yani. İstediğin kadar format at bir şey değişmeyecek çünkü oyunun sistemi böyle. Yapılması gerekeni ben arkadaşa yazdım zaten. Ama neyse sen haklısın. Arkadaş oyunu oynamaya devam edebiliyorsa benim ilgilendiren bir durum kalmamıştır.
Ya arkadaşım ben nerede format at demişim Allah aşkına ya :D Formatın çözüm değil tam tersine onun ve türevlerinin sorun olduğunu yazıyorum. Nasıl okuyorsun?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı