Çözüldü Witcher 2 0xc000007b hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Dark Dean

Hectopat
Makaleler
1
Oyunun açılmamasının nedeni nedir? Şimdiden yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece söylediğim .exe için raporu oluşturun, yeterli.

E:\Oyunlar\The Witcher 2 - Enhanced Edition\bin\witcher2.exe dizininde ilgili dosya bulunuyor.

Aynı sorun Witcher 1 içinde var. Ona da rapor oluşturup atsam buraya sorun olur mu?

Önce Witcher 2'nin raporunu atın, bu oyundaki sorunu çözmemiz durumunda Witcher 1'deki sorun da çözülebilir. Çözülmezse Witcher 1'e de bakarız.

İnternet yoksa hotspot veya USB Tethering ile bilgisayarınıza bir süre internet paylaşımını açın.

Az önce DirectX'i kurmayı denedim, bende bir sorun çıkmadı. Karşılaştığınız hata nedir?

Bing Bar kurmaya çalışıyorsanız kurmayın, tiki kaldırın.

Son düzenleme:

Bing bar kurmuyorum. Technopat'a hem telefonumda hem de laptop ile giriyorum. Dosya yüklemek için laptop kullanıyorum. Ayrıca 10 değil 11 yüklü. Bana ait olan bilgisayarda 8.1 kurulu ve inernet yok sadece.

Bilgisayarınızı internete bağlayın, tekrar deneyin. Kurmak için internet bağlantısı gerekiyor.

@Dark Dean son durum nedir?

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…