Witcher 2 oynanır mı?

Ciarus

Hectopat
Witcher 2 Steam'de 4,65 TL olmuş. Sizce almaya değer mi? Oynanış süresi kaç saat? Eksileri ile artıları. Witcher serisini şu ana kadar hiç oynamadığımı belirteyim.

Gözümde bir Witcher 3 olmasa bile çok iyi oyundur. 4 TL'ye kat kat değer. Oynanış süresi hakkında çok fikrim yok çünkü 6 saat oynayıp sıkılmıştım, yarım bırakmıştım. O ara aradığım oyun o değildi diyebilirim, o yüzden rafa kaldırdım.

Eksileri bana göre dinamikler. Kılıç sallama dinamikleri vs. 3. oyuna göre sönük kalıyor. Artı kısımlarına girebilmem için oyunu tamamen bitirmem gerekli, o yüzden girmeyeceğim.

5 TL'ye kesinlikle değer, güzeldir. Ben seviyorum. Bu oyunu oynamadan önce 1. oyunun hikayesini dinlemeyi unutma. Ben bu oyunu oynarken çok keyif almıştım. Profil fotoğrafımdan belli olsa gerek. :D.

RPG dünyasını seviyorsan çok uzun süre oyun oynamaya dayanabilirsen neden olmasın? Oyunu direkt bitirmek istersen 10-15 saat sürüyor ve bu saat gayet yeterli.

25 30 saat oynanış süresi. Türü seviyorsan kesinlikle oynanır. Karakterli ve hikayesi benim için Witcher 3'ten bile iyidir. Oyunda 3 ana bölüm var ve bir tanesi yaptığın seçime göre tamamen değişiyor o yüzden en az iki kere oynamanı tavsiye ederim. Oynanış tarafı nispeten eski bir oyun olmasına rağmen bence hala taş gibi.

25 30 saat oynanış süresi. Türü seviyorsan kesinlikle oynanır. Karakterli ve hikayesi benim için Witcher 3'ten bile iyidir. Oyunda 3 ana bölüm var ve bir tanesi yaptığın seçime göre tamamen değişiyor o yüzden en az iki kere oynamanı tavsiye ederim. Oynanış tarafı nispeten eski bir oyun olmasına rağmen bence hala taş gibi.
Bu arada ben oyunu 100 saatin üzerinde oynadım. Şunu da ekliyeyim. Oyunun en zor 2. modu (adını hatırlamıyorum karanlık mı neydi) ekstra zevkli hale getiriyor savaşmayı Witcher 3 Death March'ı solda sıfır bırakır.

Hocam oyunda 1 bölümünde seçim yapıyorsunuz bütün bölüm değişiyor.
Oyunda cinsellik olduğunu söylemeliyim ama dikkat ederseniz pek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı