Sürprizbozan Witcher 2 save dosyası ile Witcher 3'te NG+ açma

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Aeronight

Kilopat
Makaleler
6
Yer
Bolu
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5600
Cooler Master MasterLiquid ML120L V2
Asus Prime B450M-K II
ASUS DUAL GeForce RTX 3060 Ti OC 8GB
XPG Gammix D35 2x8GB 3200MHz
ADATA Legend 750 500GB
Kioxia Exceria 480GB SATA 2x
ASUS TUF GAMING 650B 650W 80+ Bronze
Letho için en baştan NG+ save açtım ama Letho'yu bulamadım. Araştırdığımda Witcher 2 save istiyormuş galiba. Sorularım şunlar:

NG+'ta eşyalarımı kullanabilir miyim? Witcher 2 save yüklersem ne kazanıyorum veya kaybediyorum? Witcher 2 bittikten sonra ekstra görev yapabiliyor muyum?Letho'yu öldürmedim.

Witcher 2'de ng+ yok diye hatırlıyorum. Witcher 2'den 3 Save yüklersen seçimlerin sadece geçiyor başka bir şey yok. Onlarda çok ufak şeyler zaten aktarmasan bile olur. Witcher 2 bitince bitiyor. Açık dünya değil oyun. Chapter şeklinde ilerliyor ve chapterlar arasındaki geçiş sırasında eğer tüm yan görevleri yapmazsan bir önceki chaptera bir daha dönemiyorsun.

Witcher 2'de ng+ yok diye hatırlıyorum. Witcher 2'den 3 Save yüklersen seçimlerin sadece geçiyor başka bir şey yok. Onlarda çok ufak şeyler zaten aktarmasan bile olur. Witcher 2 bitince bitiyor. Açık dünya değil oyun. Chapter şeklinde ilerliyor ve chapterlar arasındaki geçiş sırasında eğer tüm yan görevleri yapmazsan bir önceki chaptera bir daha dönemiyorsun.
Yok dostum. Witcher 3'te NG+'ım var. NG+ açarken, Witcher 2 save soruyor. Onun için. Peki dövme olayı duymuştum onu nasıl yapabilirim?

Geri
Yukarı