Çözüldü Witcher 2'de askerler nerede?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

DETTLAF.F

Centipat
Daha fazla  
Witcher 2'de chapter 2'deyim ve komplo teorisi diye bir görev var ve askerlerle konuşmamı söylüyor ama kimle konuşsam bulamıyorum kiminle nerede konuşmam lazım? Bir de vinson trauth diye bir adamı bulmamı istiyor ama ben ne yapsam da bulamıyorum hatta şu an sinirden elim titriyor yardım edin ne yapmalıyım? Witcher 3 de 300 saatim olup kitaplarını okumuş birisiyim fakat şu an da nefret ediyorum. En azından Witcher2'den.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
O görev king henselt in göreviydi yanlış hatırlamıyorsam ben meyhanedeki bir adamın oğlunun yerine dövüşe girmiştim o da bana genel evdeki kıza bir parola söylememi söyledi oraya gittiğimde genel evin altına bir tünel yapmışlar o kız sizi oraya götürüyor ben böyle çözdüm.
O görev king henselt in göreviydi yanlış hatırlamıyorsam ben meyhanedeki bir adamın oğlunun yerine dövüşe girmiştim o da bana genel evdeki kıza bir parola söylememi söyledi oraya gittiğimde genel evin altına bir tünel yapmışlar o kız sizi oraya götürüyor ben böyle çözdüm.

Çözüm

Geri
Yukarı