Çözüldü Witcher 3 açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 8.1

Nevanac

Femtopat
Daha fazla  
Yaklaşık bir hafta önce indirdim oyunu başlat dediğimde Steam üzerinden veya masaüstünde çift tıkladığımda oyun açılmıyor. Hatta henüz oyuna giremedim bile oyunun bütünlüğünü iki kere doğruladım yine de olmadı. İyi Sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Yaklaşık bir hafta önce indirdim oyunu başlat dediğimde Steam üzerinden veya masaüstünde çift tıkladığımda oyun açılmıyor. Hatta henüz oyuna giremedim bile oyunun bütünlüğünü iki kere doğruladım yine de olmadı. İyi Sosyaller.

Download Visual C++ Redistributable for Visual Studio 2012 Update 4 from Official Microsoft Download Center
Eğer ki buradan sizin sisteminize uygun kurulumu yaparsanız (64 Bit ise 64 32 ise X86'i indirerek)
Genel olarak sorunu böyle çözmüş oluyorsunuz...

Download Visual C++ Redistributable for Visual Studio 2012 Update 4 from Official Microsoft Download Center
Eğer ki buradan sizin sisteminize uygun kurulumu yaparsanız (64 Bit ise 64 32 ise X86'i indirerek)

Çözüm
Birkaç yıl önce bende de olmuştu bu sorun şu videodan halletmiştim:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam büyük ihtimal yazılımsal sorundur ama PC özellikleriniz yetiyor mu acaba?

Hocam PC özelliklerim yetiyor şu anda yukarıdaki arkadaşların önerilerini denedikten sonra yine dönüş yapacağım.

Teşekkürler attığın bu dosya ile alakalıymış.

Son düzenleme:
bende 2012 yüklenmiyor hata veriyor

Dosya Ekleri

• resim_2024-02-21_185524008.png
    resim_2024-02-21_185524008.png
    10,1 KB · Görüntüleme: 9

Geri
Yukarı