Witcher 3 alınır mı?

Witcher 3 oynadığım en iyi oyunlardan biri. Grafiksel ve hikayesi tatminkar, üstelik Türkçe dil desteği var, fiyatı da on numara. Almamak için bir sebep yok.

O birazcık zevkle alakalı tabii ama Witcher 3 benim en sevdiğim oyun şahsen. Enis Kirazoğlu kadar çılgınıyım oyunun.

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE Gerçekten çok sıkıcı bir ilerleyişi var başımı ağrıtmıştı zamanında hatta 2 sene önce yine bu forumda bunları yazmıştım bir yerde ama hangi konuda bulmak lazım. Bir oyunun %80'i "Birini bul" olamaz. Tüm oyun boyunca kızı arıyorsun yok Velen'e git yok oraya git ipuçlarını topla sevmediğim şeyler. Hikayede neresini sevdin dersen Kaer Morhen Savaşından sonra açılıyor oyun zannımca. Eredin reis için katlanarak bitirdim hikayeyi.

The Witcher 3: Wild Hunt - Game of the Year Edition alcaksanız bunu alın DLC'lerde var. 14.99 TL

Kendini karakterin yerine koyamazsan sarmayacak bir oyun. Atmosferin tadını çıkarıp oynaman lazım bir yerden bir yere sürekli koştura koştura gidersen sarmayacaktır

Bunu Enis Cherryson'a gönderiyorum.

@Elektrikci_Hasan, açık dünya oyun zaten. Açık dünya tarzı oyunları ilginiz çekmiyorsa oynamamalısın.
Yok tam tersine çok severim. Mesela Odyssey mesela Dying Light mesela Tomb Raider 2013 v.s çok var ama artık benden geçti. RE4 ile başladığım oyuncu hayatıma RE8 ile son verdim sadece tecrübelerim dahilinde bu tür konularda fikrimi belirtiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…