Witcher 3 B&W Ölçüsüz Kostüm Oyunu görevi nasıl geçilir?

Ciri Riannon

Decapat
Merhabalar, Aerondight'ı almak için alternatif ressam görevi olan "Ölçüsüz Kostüm Oyunu" görevini yapmaya çalışıyorum. Bildiğiniz gibi görevde maske takıp tiyatro gibisinden bir şey yapıyoruz, ve sonrasında heykeller canlanarak bize saldırmaya başlıyor. Buraya kadar sıkıntı yok fakat, gel gelelim bunlar inanılmaz fazla hasar veriyor. Yıldırım içiyorum, yağ sürüyorum aktif olarak işaretleri kullanıyorum ama özellikle büyücü olan elfler uzaktan çok fazla hasar vuruyorlar ve ben onlara vurmaya kalkınca kalkan gibi bir şey açıp püskürtüyorlar. Nasıl baş edebilirim bunlarla, bir taktiği var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, Aerondight'ı almak için alternatif ressam görevi olan "ölçüsüz kostüm oyunu" görevini yapmaya çalışıyorum. Bildiğiniz gibi görevde maske takıp tiyatro gibisinden bir şey yapıyoruz, ve sonrasında heykeller canlanarak bize saldırmaya başlıyor. Buraya kadar sıkıntı yok fakat, gel gelelim bunlar inanılmaz fazla hasar veriyor. Yıldırım içiyorum, yağ sürüyorum aktif olarak işaretleri kullanıyorum ama özellikle büyücü olan elfler uzaktan çok fazla hasar vuruyorlar ve ben onlara vurmaya kalkınca kalkan gibi bir şey açıp püskürtüyorlar. Nasıl baş edebilirim bunlarla, bir taktiği var mıdır?

Kendi levelin ile görevin leveli arasında çok fark varsa zorlanırsın. Ben rahat bir şekilde geçmiştim o görevi quen'i geliştirince etrafında koruma duvarı oluşturuyor canım azaldığında onu kullanıp canımı yeniliyordum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendi levelin ile görevin leveli arasında çok fark varsa zorlanırsın. Ben rahat bir şekilde geçmiştim o görevi quen'i geliştirince etrafında koruma duvarı oluşturuyor canım azaldığında onu kullanıp canımı yeniliyordum.
Ben 45 seviyeyim, savaştığım elfler ise 55 seviye. 10 Seviye büyük bir fark biliyorum ancak, combat sistemini ezberlediğim için kolay olur diye düşünmüştüm. Ayrıca quen'i geliştirdim q'ya basılı tutunca bi kalkan duvarı oluşuyor ama can yenilediğini hatırlamıyorum öyle miydi? Biraz daha seviye atlayıp gelsem iyi olacak, şuan zorluyor birazcık.
En zor modda başladı işe oyunu bitirince özel başarım Alıyorsun zorluğu düşürürse başarımı alamaz.
O başarımı önceden almıştım hocam, 3. defa oynuyorum şuan. :)

Ben 45 seviyeyim, savaştığım elfler ise 55 seviye. 10 seviye büyük bir fark biliyorum ancak, combat sistemini ezberlediğim için kolay olur diye düşünmüştüm. Ayrıca Quen'i geliştirdim Q'ya basılı tutunca bir kalkan duvarı oluşuyor ama can yenilediğini hatırlamıyorum öyle miydi? Biraz daha seviye atlayıp gelsem iyi olacak, şu an zorluyor birazcık.

Verdikleri hasarın yüzde 30 kadarını yeniliyor 10 level Fazla bir fark ama imkansız bir şey değil hangi Witcher Setini kullanıyorsun grifin setini kullanmanı öneririm çok Güçlü oluyorsun bir de görevde yeni mutajyen açıyordun Onu yaptın mı?
Ben 45 seviyeyim, savaştığım elfler ise 55 seviye. 10 seviye büyük bir fark biliyorum ancak, combat sistemini ezberlediğim için kolay olur diye düşünmüştüm. Ayrıca Quen'i geliştirdim Q'ya basılı tutunca bir kalkan duvarı oluşuyor ama can yenilediğini hatırlamıyorum öyle miydi? Biraz daha seviye atlayıp gelsem iyi olacak, şu an zorluyor birazcık.

O başarımı önceden almıştım hocam, 3. defa oynuyorum şu an. :)

Yeniden başladısan mod ile oynamanı öneririm bende Yeniden başladım mod ile oynuyorum çok fazla zevk Veriyor inşallah Triss'i seçtin.

Verdikleri hasarın yüzde 30 kadarını yeniliyor 10 level Fazla bir fark ama imkansız bir şey değil hangi Witcher Setini kullanıyorsun grifin setini kullanmanı öneririm çok Güçlü oluyorsun bir de görevde yeni mutajyen açıyordun Onu yaptın mı?

Yeniden başladısan mod ile oynamanı öneririm bende Yeniden başladım mod ile oynuyorum çok fazla zevk Veriyor inşallah Triss'i seçtin.
İlk oynadığımda yennefer'ı, 2.'ye oynadığımda Triss'i seçmiştim. Şu an eşsiz oynuyorum her sonu görebilmek adına. :D Kedi okulunu kullanıyorum şuan, next-gen geldiğinde tekrar başlarsam griffin'e bir göz atarım teşekkürler. :)

Geri
Yukarı