Witcher 3 Blog hakkında tavsiyeler

• Konuyu başlatan Badik
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 690
Devamını okumayana anca bu cevabı verebiliyorum. Oku diyeceğine asıl sen yazdığımı oku da eleştir. Okumayacaksan da sus. Kitapları okudum, lore'u gayet iyi biliyorum. Senin yazdığın mesaja verilecek en iyi cevabı verdiğii düşünüyorum.
Ben Yen'i seviyorum ve onu kaybetmiş oldum. Triss'e gitme dedim diye. Muhtemelen hepten gidecek diye düşünüp demiştim, net hatırlamıyorum. Ama maskeli baloda herhangi bir şey yaşamadım mesela, onu net hatırlıyorum.
Kitapları okudum diyorsun Ciri ile sevişmekten bahsediyorsun HADİ BE ORADAN!

Kitapları okudum diyorsun Ciri ile sevişmekten bahsediyorsun. Hadi be oradan!
Evladım aklında sorun mu var? Oyunda Yen ve Triss'i seçtiğim için Ciri ile kaldım, Yen ile olmayı tercih ederdim diyorum ve saygımı yitirdim diyorsun. Ne demem gerekiyordu? Ciri ile yatmayı denedim, kabul etmedin. Ne yapayım? Söyle.

Kitapları okudum, olayları biliyorum. Ama senin benim oyunda Yen'siz kalıp Ciri ile kalmaktan mutsuz olmama saygını yitirmeni anlamıyorum. Ne demem gerekiyordu orada? Seçenek sundum onu da kabul etmedin.

Evladım aklında sorun mu var? Oyunda Yen ve Triss'i seçtiğim için Ciri ile kaldım, Yen ile olmayı tercih ederdim diyorum ve saygımı yitirdim diyorsun. Ne demem gerekiyordu? Ciri ile yatmayı denedim, kabul etmedin. Ne yapayım? Söyle.

Kitapları okudum, olayları biliyorum. Ama senin benim oyunda Yen'siz kalıp Ciri ile kalmaktan mutsuz olmama saygını yitirmeni anlamıyorum. Ne demem gerekiyordu orada? Seçenek sundum onu da kabul etmedin.
Yav birader önce terbiyeni takın 30 yaşında adamla konuşuyorsun evladım falan olmuyor. İkincisi değmez ama yazını okudum beş para etmez bol keseden sallamışsın. Kitapları okumayı bırak hikayeyi anlamamışsın ki Ciri ile sevişme hayali kuruyorsun. Eğer kitapları okuyup manevi kızınla sevişme hayali kuruyorsan o daha vahim. Adam yerine koyup yazıyoruz ama kabahat bizde.

@Badik Dostum konunu kirlettik kusura bakma iyi forumlar 👍

Yeni konular

Geri
Yukarı