Witcher 3 DLC sorunu

İşletim sistemi
Windows 10

bgrahatsiz

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar oyuna birkaç mod indireyim dedim mod'ları indirdikten sonra DLC'ler çalışmamaya başladı. Ne yaptıysam düzeltemedim, indirdiğim bütün modl'arı sildim, DLC'leri silip yeniden yükledim, oyunu silip yeniden yükledim ama yok düzelmiyor. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

aLuJlM.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar oyuna birkaç mod indireyim dedim mod'ları indirdikten sonra DLC'ler çalışmamaya başladı. Ne yaptıysam düzeltemedim, indirdiğim bütün modl'arı sildim, DLC'leri silip yeniden yükledim, oyunu silip yeniden yükledim ama yok düzelmiyor. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

aLuJlM.jpg
Hata değil bu hepsi oyunun içine gömülü. Mesela options'ta downloadable content'e girip Yennefer Alternatif Görünümü açıp kapayabilirsin. Diğer berber görev zırh falan da zaten oyunun içinde bulabilirsin.

Hata değil bu hepsi oyunun içine gömülü. Mesela options'ta downloadable content'e girip Yennefer Alternatif Görünümü açıp kapayabilirsin. Diğer berber görev zırh falan da zaten oyunun içinde bulabilirsin.
şimdi şöyle zaten google yazınca karşıma çıkan ilk oydu indirilebilir içerik ama öyle bir şey yok seçenekler de o yüzden hata diyorum zaten
Arkadaşlar sorunu çözdüm E3 UI and HUD şu modu kurmuştum mod ile gelen her dosyayı kaldırıp dosyaların bütünlüğünü doğrula yapınca düzeldi halbuki oyunu 2 kere silip yenden kurmuştum :D

Son düzenleme:

Geri
Yukarı