Witcher 3 DLC'leri ara verilip oynanabilir mi?

Engin.Erkurt

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, ben The Witcher 3'ü bitirdim. Fakat birkaç yan görev ve Heart of Stone, Blood & Wine DLC'leri var. Yan görevler ve bu iki DLC yaklaşık 50 saat sürüyor. Bu da uzun bir süre. Elimde birkaç hikaye oyunu var. Hitman Absolution, Hitman 2, Dishonered 2, Detroit Become Human, Assassin's Creed Syndicate, Assassin's Creed Origins, Assassin's Creed Odyssey, Assassin's Creed Valhalla. Bu oyunları da oynamak istiyorum. 50 saat sadece Witcher 3 oynamak istemiyorum açıkcası. Dishonered 2, Dishonered 1 ile çok bağlantılı olduğu için onu oynarsam ilk olarak YouTube üzerinden Dishonered 1'i bitirip oynayacağım. Sizce bu oyunlardan herhangi bir tanesine başlasam ve canım isteyince tadımlık olarak Witcher 3 oynasam sorun olur mu? Ana hikaye bittiği için sorun olacağını düşünmüyorum ben. Sizce ilk olarak hangisine başlayayım? Teşekkürler.

Arkadaşlar merhaba, ben The Witcher 3'ü bitirdim. Fakat birkaç yan görev ve heart of stone, blood & Wine DLC'leri var. Yan görevler ve bu iki DLC yaklaşık 50 saat sürüyor. Bu da uzun bir süre. Elimde birkaç hikaye oyunu var. Hitman absolution, Hitman 2, dishonered 2, Detroit Become Human, Assassin's Creed Syndicate, Assassin's Creed Origins, Assassin's Creed Odyssey, Assassin's Creed Valhalla. Bu oyunları da oynamak istiyorum. 50 saat sadece Witcher 3 oynamak istemiyorum açıkcası. Dishonered 2, dishonered 1 ile çok bağlantılı olduğu için onu oynarsam ilk olarak YouTube üzerinden dishonered 1'i bitirip oynayacağım. Sizce bu oyunlardan herhangi bir tanesine başlasam ve canım isteyince tadımlık olarak Witcher 3 oynasam sorun olur mu? Ana hikaye bittiği için sorun olacağını düşünmüyorum ben. Sizce ilk olarak hangisine başlayayım? Teşekkürler.

Sorun olmaz sadece biraz hikaye bölünür onun dışında keyifine göre hangisini istiyorsan onu oyna.

Dlc ler ana hikayeden bağımsız iki DLC nin de kendine göre hikayesi var sorun olmaz. Şunu belirteyim Valhalla'ya başlarsan kısa süreceğini düşünmüyorum en azından benim gibi haritayı didik didik eden birisi isen. 😅 Odyssey de 85 saat oldu daha ana hikaye de 4. Bölümdeyim bütün mapi açtım kampları kaleleri falan tamamladım yan görev ve ana hikayeyi yapıp haritada hiçbir şey bırakmıyorum. Valhalla da uzun sürer bu şekil oynarsan 😁

Arada kopukluk olsun istemiyorsan asla 2-3 tane hikayeli oyunu aynı anda oynama. Sonra hiçbirinden hiçbir şey anlamazsın o kadar saatin boşa gider.

Dlc ler ana hikayeden bağımsız iki DLC nin de kendine göre hikayesi var sorun olmaz. Şunu belirteyim Valhalla'ya başlarsan kısa süreceğini düşünmüyorum en azından benim gibi haritayı didik didik eden birisi isen. 😅 Odyssey de 85 saat oldu daha ana hikaye de 4. Bölümdeyim bütün mapi açtım kampları kaleleri falan tamamladım yan görev ve ana hikayeyi yapıp haritada hiçbir şey bırakmıyorum. Valhalla da uzun sürer bu şekil oynarsan 😁
Muhtemelen sona bırakacağım hocam zaten Assassin's Creed'i.
Arada kopukluk olsun istemiyorsan asla 2-3 tane hikayeli oyunu aynı anda oynama. Sonra hiçbirinden hiçbir şey anlamazsın o kadar saatin boşa gider.
2-3 oyunu aynı anda oynamayacağım. 1 oyun sadece.

Geri
Yukarı