Witcher 3 DLC'leri görünmüyor

Demonce

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba, elimde içinden 16 tane DLC ile birlikte gelen bir Witcher 3 CD'si bulunmakta. İçinden çıkan kartlardan birinde 16 DLC'yi alabilmem için GOG kodu yazıyor. Ben bu kodu girdim GOG'a oyun geldi fakat DLC'leri ne yaptıysam bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Not: Oyunu GOG Galaxy'den indirip kurdum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, elimde içinden 16 tane DLC ile birlikte gelen bir Witcher 3 CD'si bulunmakta. İçinden çıkan kartlardan birinde 16 DLC'yi alabilmem için GOG kodu yazıyor. Ben bu kodu girdim GOG'a oyun geldi fakat DLC'leri ne yaptıysam bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Not: Oyunu GOG Galaxy'den indirip kurdum.

Oyuna girin, yeni oyunu seçin eğer önce ana hikayeyi oynamak istiyorum diyorsanız ana hikaye bitince seviyeniz yetecektir ama direkt DLC oynamak istiyorum derseniz aynı şekilde yeni oyunu seçip Blood and Wine, veya heart of stoneyi seçin aynen fotoğrafta olduğu gibi.

Dosya Ekleri

• IMG20210527213426.jpg
    IMG20210527213426.jpg
    223,4 KB · Görüntüleme: 37
Oyuna girin, yeni oyunu seçin eğer önce ana hikayeyi oynamak istiyorum diyorsanız ana hikaye bitince seviyeniz yetecektir ama direkt DLC oynamak istiyorum derseniz aynı şekilde yeni oyunu seçip Blood and Wine, veya heart of stoneyi seçin aynen fotoğrafta olduğu gibi.
Dediğinizi anladım anlatmak istediğim tamda bu dediğim kodu girdim fakat DLC gibi bir şey gelmedi. Oraya girdiğimde de öyle bir seçenek gelmiyor. Ek'teki resimde kutunun içinden çıkan kartın resmi var. Kartın arkasındaki kodu girince GOG kütüphaneme oyun geldi fakat DLC ile alakalı hiç bir şey gelmedi.

Dediğinizi anladım anlatmak istediğim tam da bu dediğim kodu girdim fakat DLC gibi bir şey gelmedi. Oraya girdiğimde de öyle bir seçenek gelmiyor. Ek'teki resimde kutunun içinden çıkan kartın resmi var. Kartın arkasındaki kodu girince GOG kütüphaneme oyun geldi fakat DLC ile alakalı hiçbir şey gelmedi.

Ne yazık ki bir fikrim yok dostum. Kutulu olarak oyuna hiç sahip olmadım.

Ne yazık ki bir fikrim yok dostum. Kutulu olarak oyuna hiç sahip olmadım.
Kusura bakmayın olayı tamamen yanlış anlamışım kartta yazan zaten her oyuncu içinmiş. Şimdi GOG Store'dan indirdim. Bana verilen kod CD sürücüsü olmayanlar için oyunun dijital versiyonuymuş.

Geri
Yukarı