Witcher 3 eski görevleri tekrar oynama

Ben hiç kullanmadım hocam ama birkaç kişi farkı görevleri öyle çözmüş. Ayrıca gitmek istediğiniz konumu bulabilirseniz doğrudan o noktaya ışınlanabilirsiniz.

Bu yöntem işe yarar gibi, biraz daha bakayım nasıl yapıldığına falan işe yararsa yazarım tekrar.
Bu yöntem işe yarar gibi, biraz daha bakayım nasıl yapıldığına falan işe yararsa yazarım tekrar.

İşe yaradı, çok teşekkür ediyorum, çok sağ ol.

Son düzenleme:
Ben romantizm görevlerinde hem Yenneffer'a hem Triss'e yürüdüğüm için kötü bir sona ulaştım.
Görev tekrarlama modu ile Triss ve Yennefer seçim görevlerini tekrarlasam sadece birine yürüsem olur mu, veya direk Yennefer'i seçebileceğim bir mod vesaire var mı şu anki Save'imi kaybetmeden. Eski save`lere dönemem ara görev falan yapmıştım 30-40 saat kaybım olur.

Ben romantizm görevlerinde hem Yenneffer'a hem Triss'e yürüdüğüm için kötü bir sona ulaştım.
Görev tekrarlama modu ile Triss ve Yennefer seçim görevlerini tekrarlasam sadece birine yürüsem olur mu, veya direk Yennefer'i seçebileceğim bir mod vesaire var mı şu anki Save'imi kaybetmeden. Eski save`lere dönemem ara görev falan yapmıştım 30-40 saat kaybım olur.
"Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olmak" bu olsa gerek. Hocam size tavsiyem oyunu böyle bitirmeniz olur. Sonra yeniden başlayıp farklı sonları tecrübe edebilirsiniz.

Görev tekrarlama modu ile Triss ve Yennefer seçim görevlerini tekrarlasam sadece birine yürüsem olur mu, veya direk Yennefer'i seçebileceğim bir mod vesaire var mı şu anki Save'imi kaybetmeden. Eski Save'lere dönemem ara görev falan yapmıştım 30-40 saat kaybım olur.

Yennefer değil de Triss için Skellige de Yennefer'la cin çağırdığımız bir görev var oraya dönüp artık onu sevmediğini söylersen Triss'i seçmiş olursun, Yennefer için novigarda dönmen gerek çok daha uzun, Save kaybetmeden yapılabileceğini sanmıyorum, çok araştırmıştım bir ara pek bir şeyye denk gelmedim.

Selam arkadaşlar bir sorum var, ben Witcher 3'ün heart of stone DLC'sini bitirdim ama son görevde(gaunter o'DIMM'in bilmecesi) Viper gümüş kılıçı varmış onu almamışım. Şimdi o görevi tekrar oynayabilir miyim? GeForce NOW üzerinden oynadığım için konsolu kullanamıyorum yoksa kullanıp o kılıçı alırdım.

Alamazsın bende de olmuştu.

Geri
Yukarı