Witcher 3 farklı kadınla devam edersek sonu değişiyor mu?

Daha fazla  
Oyuna yeni başladım, 22 saatim falan var. Ben görev yaparken Yennefer'i seçtim ama Triss'i seçersem oyunun sonu değişiyor mu? Yoksa sadece birlikte olduğumuz kadın mı değişiyor? Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Oyunun sonu değişiyor tabi. Spoiler istiyorsan ona göre söyleyeceğim .

Oyunun sonunu etkilemiyor, ek sahneler ve ek diyaloglar ekleniyor. Keşke birlikte olduğumuz kadınla daha fazla içerik olsaydı, çünkü gereğinden az ek sahne ekleniyor ve hikayeye bahsedilmeyecek kadar az etki ediyor.
Teşekkür ederim.

Oyunun sonu değişiyor tabi. Spoiler istiyorsan ona göre söyleyeceğim .
Spoiler varsa söyleyebilirsin çünkü yanlışlıkla sisler adasına gittim. Diğer savelerde oto silindi haliyle. 16 levelle orda ilerleyemeyeceğim için baştan başlayacağım :/

Sisler adasına gittikten sonra oyun bitmiyor. Chapter 1 bitiyor. Sonra bir bölüm daha var. Yine de söyleyeyim:
Sadece Yennefer ile romantizm yaşarsan oyun sonunda onunla beraber yaşamaya devam ediyorsun. Aynı şekilde Triss için de böyle. İkisine birden yürürsen oyun sonunda ikisiyle de beraber olamıyorsun.

Oyunun sonunu etkilemez. Ek pakette ufak bir değişiklik olur ki o da hikayeyi etkilemiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…