Witcher 3 GOTY 23 TL

Bu arada Witcher 3: Wild Hunt mı alınmalı yoksa Witcher 3 GOTY mi?
GOTY al. DLC'leriyle de fazlasıyla öne çıkan bir oyun. Zira yeni bir oyun, yeni bir hikaye gibi DLC'leri. Aradaki fiyat farkı da çok çok az. Kesinlikle GOTY.

Ben hala 1. oyunun hikayesine devam ediyorum, 2. oyunda hazır bekliyor. Hazır 3. oyunun fiyatı bu kadar düşmüşken alayım bari. 1. oyun bile sarıyor insanı yalan yok. Tek sıkıntısı gamepad desteğinin olmaması.

Bu arada Witcher 3: Wild Hunt mı alınmalı yoksa Witcher 3 GOTY mi?
GOTY alınmalı. Başka sitelerde 18 TL ile satılıyor. GOTY'nin içinde tüm DLC'leri var. Blood and Wine bile 40 saat oynanma süresi barındırıyor.

Dostlar, bu oyun ovuldugu kadar iyi mi? Bir kac oynanis izledim de buyuler, ejderhalar filan pek ilgimi cekmedi. Birde Horizon: ZD'yi platinlemis biriyim. Sizce aliyim mi? Indirimlerde GOTY 84 liraya dusuyor.

Dostlar, bu oyun ovuldugu kadar iyi mi? Bir kac oynanis izledim de buyuler, ejderhalar filan pek ilgimi cekmedi. Birde Horizon: ZD'yi platinlemis biriyim. Sizce aliyim mi? Indirimlerde GOTY 84 liraya dusuyor.
Hikayesi için değer. 18 lira bu oyun için inanın çok az bir fiyat. Sevmezseniz bile Steam'den alıp iki hafta içinde iade edersiniz. Ama ben kesinlikle oynayacağınızı düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı