Witcher 3 için mod önerisi

Lighting düşürmesin yeter, diğerleri önemli değil zaten. Çok özledim oyunu :D Yennefer'imi özledim.

Bu arada bir şey soracağım. Bu Vizima'da Kumandan'ın bize Witcher 2 seçimlerinin sorularını sorması için başlangıçta oyunu açarken neyi seçmemiz gerekiyor? Letho'yu bulmak istiyorum.
Witcher 2 kayıtlarını Açık seçin hocam. Voorhis, size sorular soracak. Letho'yu da soracak tabii. Öldürmedim derseniz Ihlamur Vadisi'ndeki ilan tahtasının yanında ağlayan bir kadına yardım edip Letho ile karşılaşabilirsiniz.

@Stebph hocam görsellik açısından önereceğiniz, FPS fazla düşürmeyen bir mod var mı?
Hep bilindik modlar kullanıyorum hocam. Çoğu da grafik ile bile alakalı değil. Kıyafet, zırh falan oluyor. Sizin için bir bakayım Nexus Mods'a hoş bir şey bulursam bu mesajı editleyerek paylaşırım.

Son düzenleme:
Hep bilindik modlar kullanıyorum hocam. Çoğu da grafik ile bile alakalı değil. Kıyafet, zırh falan oluyor. Sizin için bir bakayım Nexus Mods'a hoş bir şey bulursam bu mesajı editleyerek paylaşırım.
Teşekkürler, deneyeceğim hepsini :)

"Kaer Morhen School Set Cosmetic Replacer (Starting Set)" nasıl kuruluyor?

Yeni konular

Geri
Yukarı