Witcher 3 için sistem tavsiyesi

Dostum Türkçe konuştuğumu pekala zannediyorum. Arkadaş kasa bilgisayar atmış yukarıda. YouTube'dan incelediğim üzere sanırım Witcher 3 Next-gen Ultra grafiklerde sistem çok verimli çalışmıyor. 3-4 bin sadece monitör ve hoparlöre ayıracağımı söyledim kasa için değil. Büyük bir okuma anlama sıkıntımız var ülke olarak.

30-40 bin demek istediniz herhalde. 4070 bir sistem alıp 1080p monitör ve kaliteli bir hoparlör çekersiniz yanına.

Teşekkür ederim dostum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sistem harika duruyor.

Dostum Türkçe konuştuğumu pekala zannediyorum. Arkadaş kasa bilgisayar atmış yukarıda. YouTube'dan incelediğim üzere sanırım Witcher 3 Next-gen Ultra grafiklerde sistem çok verimli çalışmıyor. 3-4 bin sadece monitör ve hoparlöre ayıracağımı söyledim kasa için değil. Büyük bir okuma anlama sıkıntımız var ülke olarak.

Toplam bütçen ne? Hepsi için tek tek söyleyeceğine toplu şekilde söyleki daha iyi yardımcı olalım. Bizim okuma anlamadan ziyade sizin anlatma sıkıntınız var gibi duruyor. Bütçe sorduk 3-4 bin diyorsun monitör ve hoparlör için. Eli yüzü düzgün bir monitör zaten 4000'den başlıyor. O üstteki 7600 sistem önerebileceğim bir sistem değil. Aynı fiyatlara 4060 bilgisayar almak daha sağlıklı olur diye düşünüyorum.

Toplam bütçen ne? Hepsi için tek tek söyleyeceğine toplu şekilde söyleki daha iyi yardımcı olalım. Bizim okuma anlamadan ziyade sizin anlatma sıkıntınız var gibi duruyor. Bütçe sorduk 3-4 bin diyorsun monitör ve hoparlör için. Eli yüzü düzgün bir monitör zaten 4000'den başlıyor. O üstteki 7600 sistem önerebileceğim bir sistem değil. Aynı fiyatlara 4060 bilgisayar almak daha sağlıklı olur diye düşünüyorum.

Online oyun olmadığına istinaden 3-4 bin TL'lik bir monitör işimi görür diye düşünmüştüm. Yanlış düşündüysemde özür dilerim. Baz aldığım monitör şuydu:

Bunun yanına da ekstra hoparlör bulabilirim diye düşündüm artan paraya. Tekrar söylüyorum Witcher 3'ü donma problemleriyle karşılaşmadan oynamak istiyorum demiştim şimdi 20 bin derim az gelir 30 bin derim çok bunu size belirttiğim kriterde düşünürsünüz diye ekstra bütçe belirtmedim. Ben yine de sizi kırdıysam özür dilerim tekrar.

Online oyun olmadığına istinaden 3-4 bin TL'lik bir monitör işimi görür diye düşünmüştüm. Yanlış düşündüysemde özür dilerim. Baz aldığım monitör şuydu:

Alınabilir bir model ama düşük bütçelerde. Bütçe varken tercihim benim 144 Hz bir monitör olurdu minimum. Hoparlör olarak fikrim olmadığı için öneri yapamayacağım.

Bütçe var ise LG daha keyifli bir deneyim sunabilir. Bütçe yok ise tercih edebilirsiniz attığınızı.

Ek olarak bütçe yükseltmeyecekseniz bunada bakabilirsiniz.

Alınabilir bir model ama düşük bütçelerde. Bütçe varken tercihim benim 144 Hz bir monitör olurdu minimum. Hoparlör olarak fikrim olmadığı için öneri yapamayacağım.

Bütçe var ise LG daha keyifli bir deneyim sunabilir. Bütçe yok ise tercih edebilirsiniz attığınızı.

Ek olarak bütçe yükseltmeyecekseniz bunada bakabilirsiniz.

Dostum bu attığım sistem nasıl sence?
10 bin fark var arada ve Witcher'ı istediğim gibi çalıştırıyor.

Dostum bu attığım sistem nasıl sence?
10 bin fark var arada ve Witcher'ı istediğim gibi çalıştırıyor.

Biraz daha üstüne daha iyi. Hem DDR5 hem kasa ve PSU daha iyi.

Biraz daha üstüne daha iyi. Hem DDR5 hem kasa ve PSU daha iyi.

Yardımların için çok sağ ol hocam. Büyük ihtimal bu PC'yi sipariş edeceğim. Gaming.gen yerinde fiyatlar sunuyor gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı