Witcher 3 karakter nasıl geliştirilir?

Eren13

Kilopat
Daha fazla  
Witcher 3'ü bir ara heves edip oynamıştım. Ama düşmanlar genelde benden güçlü oldukları için fazla ilerleyememiştim. Şimdi oyunu tekrar yükleyeceğim fakat nasıl gelişeceğimi bilemediğim için size soruyorum. Nasıl para kazanmalıyım, nasıl level atlamalıyım vb. gibi konularda bilgilendirirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Para kazanma : Özellikle insan askerler-haydutlardan düşen kılıçları toplayarak, kılıç ustalarına satış yapabilirsin. En kolay para kasma yönemi budur.
Level : Yaratık keserek level atlamak ise çok zor. Bu yüzden ana-yan(kontratlarda dahil) görevleri yaparak level atlamanda fayda var.
Item : Oyunun en iyi itemleri school gearlarından elde ediliyor. Hızlı saldırı yapılıyorsa kedi okulu, ağır saldırı yapılıyorsa da ayı okulu zırhı ve kılıcı tercih edilmelidir. Aşağıda faydalanman için 2 link bırakıyorum...
Kedi okulu seti için ilk diyagram videosu :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ve yaratık keserek level atlamak istiyorum diyorsanda :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

350 saat oynamış biri olarak bir RPG oyunu nasıl oynanması gerekiyorsa öyle geliştirilir karakter. Yani demek istediğim ana görevlere gitmeden önce yan görevleri yapın. Yan görevler size çok daha iyi ekipmanlar ve tecrübe puanı kazanmanıza yarar, daha sonra ana görevleri rahatça yapıp yolunuza koyulabilirsiniz oyundaki okullar oynanış tarzınıza göre değişir en iyisi budur diyemeyiz maalesef ki. Aynı şekilde kabiliyet puanlarınızı da dikkatli bir şekilde kullanmaya özen gösterin yoksa bu puanları geri almak için iksir ararsınız son önerim ise genelde ''Efsunger Teşhizatı'' denilen zırhları ve ekipmanları kullanın çünkü ''Grandmaster'' seviyesine ulaştığı zaman ek bonuslar kazanıyorsunuz (Hafife alınıcak gibi değil).

Bana da yardım edebilir misiniz 9 Level'im ve skellige deyim bir hata yapıp önceki bölümlerde hiç yan görev yapmadan direk ana hikayeden ilerledim şimdi ise Level'im çok düşük kalıyor buradaki görevlere göre Level atlamak için kontrat yapmaya çalışıyorum fakat kontratların bile önerilen Level'leri benden yüksek yan görevlerde aynı şekil canavar öldürmeye çalışsamda ben onlara 10 vururken onlara bana 1 vurup tek atıyor neredeyse biri yardım edebilir mi ne yapmam gerek teşekkürler.

Bana da yardım edebilir misiniz 9 Level'im ve skellige deyim bir hata yapıp önceki bölümlerde hiç yan görev yapmadan direk ana hikayeden ilerledim şimdi ise Level'im çok düşük kalıyor buradaki görevlere göre Level atlamak için kontrat yapmaya çalışıyorum fakat kontratların bile önerilen Level'leri benden yüksek yan görevlerde aynı şekil canavar öldürmeye çalışsamda ben onlara 10 vururken onlara bana 1 vurup tek atıyor neredeyse biri yardım edebilir mi ne yapmam gerek teşekkürler.
M'ye basıp haritayı açtıktan sonra space e basarak dünya haritasına gelebilirsin. Oradan olman gereken bölüme geri dönüp oraya ait olan yan görevleri yaparsan seviye atlayabilirsin.

M'ye basıp haritayı açtıktan sonra space e basarak dünya haritasına gelebilirsin. Oradan olman gereken bölüme geri dönüp oraya ait olan yan görevleri yaparsan seviye atlayabilirsin.

Teşekkür ederim öyle yapmayı denedim ama keşke ilk oynadığımda yan görevleri yapsaymışım tabii ilk defa oynadığım için bilmiyorum burada bile bazı kontratlar zor.

Hocam karakterinizin güçlü olduğunu hissedene kadar oyunu en kolay moda çekebilirsiniz. Ek olarak Ak Bostan'a gidip orada rahat bir şekilde level atlalayıp grind yapabilirsiniz. Burdan sonrada Velen de gelişebilirsiniz. İlerleyen zamanlarda da iksirlerinizi gelistirip savaşta aktif kullanır, savaştığınız canlıya göre yağ sürer ve yetenek ağacını oynayış tarzınıza göre ayarlarsanız hem zorlanmazsınız hem de oyundan aldığınız zevk artar.

Hocam karakterinizin güçlü olduğunu hissedene kadar oyunu en kolay moda çekebilirsiniz. Ek olarak ak Bostan'a gidip orada rahat bir şekilde level atlalayıp grind yapabilirsiniz. Buradan sonrada velen de gelişebilirsiniz. İlerleyen zamanlarda da iksirlerinizi gelistirip savaşta aktif kullanır, savaştığınız canlıya göre yağ sürer ve yetenek ağacını oynayış tarzınıza göre ayarlarsanız hem zorlanmazsınız hem de oyundan aldığınız zevk artar.

Cevap için teşekkür ederim zaten velende bazı soru işaretleri ve 2. görevleri yaptım mesela keiranın 2. bir görevi vardı onu yaptım ve şu an novigraddaki ana görevlere geçtim levelim 12. 16 level olunca da skellige dekileri yapmayı planlıyorum.

Geri
Yukarı