Witcher 3 Kırılmış PS4 Türkçe Altyazı Seçeneği

Dedektif Denyo

Hectopat
Daha fazla  
The Witcher 3 1.3 Güncellemesi ile Türkçe Dil Dest... - PlayStation Forum

Bu linkte oyuna Türkçe dil seçeneği geldiği söyleniyor. Tarihi 2016. Şimdi PS4'e alsam (kırık) Türkçe oynayabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu gibi Turkce oyunlari ORIJINAL AL

Sebep

1-) O ilaç eczanelerinden aldigin ilaclarda, CUSA kodu onemli. Ve o ilaç sitelerinde genellikle US surum oyunlar bulunuyor. Biz avrupali ( :D XD ) oldugumuz icin, US bolge oyunu korsan indirdiginde TR altyazi yok. Cunku Amerika'da TR'nin ne alakasi var ;) Birde, daha buyuk ilaç sitelerinde EU surumunu buldun. NFO dosyalarinda diyelim EU surumu var. Indirdin. Onda da TR altyazi olmayabilir.

2-) Adamlar TR altyazi yapmislar. Sende gidip korsan indiriyorsun. Pugh irzini cemalini... daha sonra TORKCO OYON GOLMOYOR.

Ulan bari TR altyazi oyunu satin alin be.

Madem makina kirik, saksiyi calistir. Oyunun 2.el kutulusunu al ucuza. Dumper ile oyunun yedegini al. PKG formatina donustur. Elinde %100 turkce altyazili oyun ve kutusu olacak. Hem bosa 50GB indirmeyeceksin, hem TR altyazi oldugunu bileceksin.

Ben LOU'yu torrentten indirdim. Ama TR altyazi yok. Bende gittim kutulu aldim. Yedegini aldim. Duruyor. Boyle yap. Bari TR altyazili oyuna sahip cik. Korsana destek verme.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı