Witcher 3 mod tavsiyeleri

DeLiYuReK01

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, malumunuz bu aralar forumda Witcher 3 konuları açılıyor, benim de canım çekti, şu an indiriyorum. Oyunu defalarca bitirdiğim için modlu oynamayı tercih ediyorum. Kullandığınız, memnun olduğunuz modları burada paylaşırsanız çok memnun olurum.

Bu konuya bakmanızı tavsiye ederim. İşinize yarayacak modlar konu içerisinde mevcut.

Bu konuya bakmanızı tavsiye ederim. İşinize yarayacak modlar konu içerisinde mevcut.

O konuda sadece görüntüyü güzelleştiren modlar var. Oynanış kısmı için yapılmış çok güzel modlar var mesela düşme hasarını kaldıran, envanter ağırlığını 9999 yapan veya dodge sistemini tamamen değiştiren modlar.

Dostum benim kullandığım modlar bunlardır. İstersen bir bak içine sineni indirip deneyebilirsin.

Primal Needs
Primal Needs, oyunun derinliğini arttırmak için mükemmel bir mod. Bu mod oyuna susuzluk, açlık, yorgunluk mekaniği ve banyoyu kullanma gereğini ekliyor.

Random Encounters
Bu mod, daha büyük bir meydan okuma için yol üzerinde karşılaşabileceğiniz daha fazla düşman ortaya çıkarır.

Skilled Humans
Bu modda ise düşmanlarımız çok daha iyi savaşıyorlar ve bizi daha sık engelliyorlar.

Extra Animations
Modun özelliği iksir içmek, yemek yemek, bitki toplamak, bıçakları yağlamak, kılıçları ve zırhı tamir etmek ve geliştirmek, ayrıca kapları açmak için uygun bir animasyon efektleri sağlıyor.

Devil's Pit Mod
Devil's Pit modu, haydutların işgal ettiği Devil’s Pit’i genişletir. Orijinal oyunda erişilemeyen bir mağara var (sadece hile kodlarını kullanarak girebilirsiniz), ancak bu mod mağaraya giden yolu açar ve mağarayı yeni NPC'lerle doldurur.

Sezon Burz Witcher's Gear
Oyuna yeni silah ve ekipmanlar ekliyor.

Lore-Friendly Witchers
Cadıların görünümü ve animasyonlarını güncelliyor.

BLOOD
Daha gerçekçi kan efektlerine sahiptir.

Fast Travel from Anywhere
Adı üstünde istediğin yere ışınlanabiliyorsun. :D

Dostum benim kullandığım modlar bunlardır. İstersen bir bak içine sineni indirip deneyebilirsin.

Primal needs.
Primal needs, oyunun derinliğini arttırmak için mükemmel bir mod. Bu mod oyuna susuzluk, açlık, yorgunluk mekaniği ve banyoyu kullanma gereğini ekliyor.

Random encounters.
Bu mod, daha büyük bir meydan okuma için yol üzerinde karşılaşabileceğiniz daha fazla düşman ortaya çıkarır.

Skilled humans.
Bu modda ise düşmanlarımız çok daha iyi savaşıyorlar ve bizi daha sık engelliyorlar.

Extra animations.
Modun özelliği iksir içmek, yemek yemek, bitki toplamak, bıçakları yağlamak, kılıçları ve zırhı tamir etmek ve geliştirmek, ayrıca kapları açmak için uygun bir animasyon efektleri sağlıyor.

Devil's pit mod.
Devil's pit modu, haydutların işgal ettiği devil’s pit’i genişletir. Orijinal oyunda erişilemeyen bir mağara var (sadece hile kodlarını kullanarak girebilirsiniz), ancak bu mod mağaraya giden yolu açar ve mağarayı yeni NPC'lerle doldurur.

Sezon burz Witcher's Gear.
Oyuna yeni silah ve ekipmanlar ekliyor.

Lore-friendly witchers.
Cadıların görünümü ve animasyonlarını güncelliyor.

Blood.
Daha gerçekçi kan efektlerine sahiptir.

Fast travel from anywhere.
Adı üstünde istediğin yere ışınlanabiliyorsun. :D.

Primal needs ve skilled humans modu tam benlik, diğerlerini de mutlaka eklerim bunların yanında birkaç tane daha mod ekleyeceğim, fazladan slot veren mod gibi. Umarım çakışmazlar.

Primal needs ve skilled humans modu tam benlik, diğerlerini de mutlaka eklerim bunların yanında birkaç tane daha mod ekleyeceğim, fazladan slot veren mod gibi. Umarım çakışmazlar.
Sana tavsiyem her modu ekledikten sonra oyuna açıp bakmak. Bu sayede çakışan bir mod olursa hangisinin çakıştığını vakit kaybetmeden daha hızlı anlarsın ve ona göre hareket edersin.

Sana tavsiyem her modu ekledikten sonra oyuna açıp bakmak. Bu sayede çakışan bir mod olursa hangisinin çakıştığını vakit kaybetmeden daha hızlı anlarsın ve ona göre hareket edersin.

Genelde öyle yapıyorum zaten de, script merger diye bir uygulama var, sanırım o çakışan modları düzeltiyor onu kullanmayı öğrenebilsem çok güzel olur, fakat ne yazık ki Türkçe rehberi yok :(

Youtube üzerinden biri bu modun kullanımını adım adım anlatıyor. İngilizce ama adımları birebir uygularsan az çok mantığını kavrayabilirsin. Youtube linki paylaşmak yasak mı bilmiyorum. Yasak değilse linki hemen gönderebilirim.

YouTube üzerinden biri bu modun kullanımını adım adım anlatıyor. İngilizce ama adımları birebir uygularsan az çok mantığını kavrayabilirsin. YouTube linki paylaşmak yasak mı bilmiyorum. Yasak değilse linki hemen gönderebilirim.

Yasak olup olmadığını bilmiyorum valla, artık kendim bulacağım. Teşekkür ederim tekrardan paylaştığın modlar için.

Yasak olup olmadığını bilmiyorum valla, artık kendim bulacağım. Teşekkür ederim tekrardan paylaştığın modlar için.
Youtube arama butonuna bu metni yaz, "How to make your Witcher 3 mods compatible and get the game running with many mods" video 10.54 saniye, paylaşan kanalın adı "JustOneGuy", 408 abonesi var anlık olarak, hemen bulursun. Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana. İyi geceler dilerim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı