Witcher 3 Mutlu Sonlara Nasıl Ulaşırım?

ForquesT

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba. Öncelikle bu yazı spoiler içermektedir. Eğer oyunu oynamadıysanız yazının devamını okumayınız. Witcher 3'ü DLC'leri ile birlikte bitirdim. Ama hep kötü sonlara denk geldim. Ciri öldü, Radovid Novigrad'ı ele geçirdi ve etraf cadı avcılarından geçilmiyor. Skillege'de durumlar yine iyi. Cerys kral oldu. Blood and Wine dlc'sinde ise Anna kız kardeşi tarafından öldürüldü vs. İşler çok kötü bitti yani. Hatta Triss'e kal demedim. Yennefer'a artık onu sevmediğimi söyledim vs. Arkadaş ben Corvo Bianco'ya Triss'i getirip evimin kadını, çocuklarının anası yapacaktım. Dandelion geldi üst kattaki yatağımda uyuyor herif. Git de diyemiyorum. Adam halden anlamıyor zaten. Kanka 2 gün kalacağım dedi haftalardır benim evde. Öhm neyse. Ben şimdi tekrar oynayacağım bu oyunu. New Game + ile. Zaten 2. zorluk seviyesinde bitirmiştim. Çok da zorlamadı. Biraz zorlasın istiyorum. Bahanesi oldu. Kısaca ben nasıl mutlu sona ulaşacağım? Hepsinde mutlu sona ulaşmak istiyorum ben. Hangi kritik seçimleri yapmam gerekiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Önce oyunun Türkçe yamasını indir derim. Bu oyunu nasıl kötü sonla bitirmeyi başarıyorsunuz, çok merak ediyorum. :) Ciri ile oynayabildiğin kadar oyna. Mesela bazen kilit noktalar oluyor. Sana seçenekler sunuyor. "Ciri ile oyna veya Ciddi ol Ciri de" gibi seçenekler. Ciri'yi olabildiğince kendine bağla. Ciri'nin babasına onu geri getirmeyeceğini her fırsatta söyle ki Ciri sağ çıktığında kral olmak için seni terk etmesin. Oyunun sonlarına doğru Ciri bir mezara gidecek. Oradan onu yalnız bırakma, onunla git.
Ya aklını kullanırsan mutlu sonun kalbine vurursun, öyle diyeyim sana. Oyundaki kararlar çok basit.

Ben oyunu 5 defa bitirdim Platin Trophy için sadece 3 tane daha trophy kaldı. Ama hiç bu kadar kötü son almadım yani. Acaba oyunu Çince mi oynuyorsunuz? Yoksa daha önce Witcher 1 ve Witcher 2'yi oynamadınız mı? Tahminimce seriye direk Witcher 3'ten başladınız ve karakterleri bilmediğiniz için kararlarınız da bir o kadar kötü oluyor. Mümkünse diğer ilk iki oyunu da oynayın.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı