Witcher 3 niye sarmadı?

Jeasust

Hectopat
Daha fazla  
Oyunu ilk yüklediğim de herkesin oyunu övüp çok iyi bir oyun olduğu fikri kafamdan çıkmıyordu. Oyunun ilk 7 saatini oynadım ve nedense oyuna başladığımdan beri hiç hikayeyi veya ilerde ne olacağını merak etmiyordum. 7 saat oynarken yani sıkılmadım ama tatmin olarak da oynamadım. Birde daha önce hiç rol yapma oyunu oynamadım üstüne witcher 1 ve 2 nin hikayesini de bilmiyorum. Yani öylesine girdim oyuna. Oyun daha ilk 7 saatinde açılmadığı için mi sarmadı yoksa benle alakalı bir durum mu?

Sevmeme sebeplerini sıralayacak olursam şöyle olur.

-Witcher tarzı oyunları sevmiyorsun.
-Eski hikayeyi bilmediğin için oyuna yabancı kaldın.
-Oyuna zaman vermedin.(Ben de oyuna ilk başladığımda 4 saat oynayıp bırakmıştım. 1 sene sonra tekrar indirdim ve sadece 1 günde 5 saat boyunca yan görev yaptım.)

Eğer oyunu cidden oynamak istiyorsan oyuna biraz daha fazla zaman ver oyun bir zamandan sonra açılıyor ve hikayede ilerlemek istiyorsun.Eğer yok zaman veremiyorum diyorsan yan görev yap bence yan görevler muhteşem kesin seni oyuna bağlar.

Sevmeme sebeplerini sıralayacak olursam şöyle olur.

-Witcher tarzı oyunları sevmiyorsun.
-Eski hikayeyi bilmediğin için oyuna yabancı kaldın.
-Oyuna zaman vermedin.(Ben de oyuna ilk başladığımda 4 saat oynayıp bırakmıştım. 1 sene sonra tekrar indirdim ve sadece 1 günde 5 saat boyunca yan görev yaptım.)

Eğer oyunu cidden oynamak istiyorsan oyuna biraz daha fazla zaman ver oyun bir zamandan sonra açılıyor ve hikayede ilerlemek istiyorsun.Eğer yok zaman veremiyorum diyorsan yan görev yap bence yan görevler muhteşem kesin seni oyuna bağlar.
Oyunun yan görevleri baya düşünülmüş ve bir hikayesi var. Yani yan görev olsun diye değil. Oyunun yan görevlerini sevdim ama hikayeyi ileride ne olacağını merak etmiyorum bu yüzden de kendimi oyunu oynamam için motive edemiyorum. Oyunu 7 saat oynamışsam 5 saatini yan görev yaparak geçirmişimdir.

Oyunu ilk yüklediğim de herkesin oyunu övüp çok iyi bir oyun olduğu fikri kafamdan çıkmıyordu. Oyunun ilk 7 saatini oynadım ve nedense oyuna başladığımdan beri hiç hikayeyi veya ilerde ne olacağını merak etmiyordum. 7 saat oynarken yani sıkılmadım ama tatmin olarak da oynamadım. Birde daha önce hiç rol yapma oyunu oynamadım üstüne witcher 1 ve 2 nin hikayesini de bilmiyorum. Yani öylesine girdim oyuna. Oyun daha ilk 7 saatinde açılmadığı için mi sarmadı yoksa benle alakalı bir durum mu?
Rol yapma oyunu sevmeyen adam witcheri sevmez nokta.

Hocam daha önce hiç rol yapma oyunu oynamadım. Sevip sevmediğimi bilmiyorum.
Combat sistemi o kadar iyi değil ama kötüde değil bende witchera aman aman beğenmedim ama bu oyunun kitlesine saygı duyuyorum ve oyunun neyini sevdiklerinide anlıyorum ama benlikmi ben rdr2,gta tarzı işleri daha çok seviyorum.

Combat sistemi o kadar iyi değil ama kötüde değil bende witchera aman aman beğenmedim ama bu oyunun kitlesine saygı duyuyorum ve oyunun neyini sevdiklerinide anlıyorum ama benlikmi ben rdr2,gta tarzı işleri daha çok seviyorum.
Bende seninle aynı fikirdeyim. Mesela GTA 5'i bitirdim ve GTA serisi dışında açık dünya günümde geçen bir oyun oynayınca oyun bana çok dandik geliyor. Birde nedense bilmiyorum ben Witcher 3'ün combat sistemini kafam da oturtamadım. 7 saatlik oynanışımda en az 30 kere ölmüşümdür.

Yavaş ilerleyen bir oyun. Herkese gelmez.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı