Witcher 3 oynamadan önce 1 ve 2 oynanmalı mı?

Sinope_57

Picopat
Daha fazla  
Witcher 3 almayı düşünüyorum ama 1 ve 2 almaya da gerek var mı hikaye açısından? (Steam kış indiriminde alacağım)

Son düzenleyen: Moderatör:
Zamanın varsa ve pahalı değilse Witcher 2 alınır. 1'in ve 2'nin hikayesini bilmeden 3'ü oynama.

Witcher 1'in hikayesini YouTube üzerinden izle bence Witcher 2'nin de hikayesini YouTube üzerinden izle. Daha sonra Witcher 3 oyna. Witcher 2 şu an çok zevkli gelmiyor bana.

Witcher 1'in hikayesini YouTube üzerinden izle bence Witcher 2'nin de hikayesini YouTube üzerinden izle. Daha sonra Witcher 3 oyna. Witcher 2 şu an çok zevkli gelmiyor bana.
Bence de böyle yapmalısın. Oynamaktansa hikayesini izlemek zaman açısından daha iyi olur diye düşünüyorum.

Oynamalısın bağlantılı yerler var hiçbir karakteri tanımadan direk 3'ten girersen sıkıntı çekersen 1. oyunu oynama mekanikler kanser YouTube'da anlatan kanallar var izleyip 2. oyunla devam et Witcher 2 hala taş gibi oyundur.

Hocam şimdi witcher 2 ve 3 ü mü almalıyım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…