Witcher 3 oyun başı savaş

Twoberk

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba ben Witcher 3 başladım ama ilk başta savaş oluyordu hangi krallık kazanıyordu? Ve kimin arasında geçiyor bu savaş bir bilgi verebilir misiniz? Hikayeyi tam anlayamadım. Oyunun başlarında işgal altında bir krallık vardı bu hangi krallıktı ve işgal eden hangi krallıktı?

Merhaba ben Witcher 3 başladım ama ilk başta savaş oluyordu hangi krallık kazanıyordu? Ve kimin arasında geçiyor bu savaş bir bilgi verebilir misiniz? Hikayeyi tam anlayamadım. Oyunun başlarında işgal altında bir krallık vardı bu hangi krallıktı ve işgal eden hangi krallıktı?
onu boşver reis oyun boyunca o olayın pek bir önemi yok sen oyunun hikayesini anla ve tadını çıkar witcher evreninin ( 8 kere bitirdim )

Nilfgard (böyle olması lazım isminin) diğer tüm krallıklarla savaş halinde.

Witcher 1 ve 2'yi oynayın. Üşenmeyin. Ha, o kadar üşeniyorsanız 1 ve 2 detaylı özetlere bak derim ama Türkçe özetler o kadar derine inmiyor.

onu boşver reis oyun boyunca o olayın pek bir önemi yok sen oyunun hikayesini anla ve tadını çıkar witcher evreninin ( 8 kere bitirdim )
Oyun boyunca yan görevlerde olsun ana görevlerde olsun "Black Ones" karşısına çıkacak. Emyhr'i saymıyorum bile. Ciri'nin babası adam.

Nifgaard krallığı ile Kuzey Krallıkları arasında bir savaş sinematikte geçen. Savaşı Nilfgaard kazanıyor ve öncesinde işgal ettiği krallıkların üzerine çeşitli krallıkları ele geçiriyor geriye ise sadece Radovik'in krallığı Redania, adalarda yaşayan Skellige krallığı ve bağımsız şehir devleti Oxenfurt kalıyor.

Nifgaard krallığı ile Kuzey Krallıkları arasında bir savaş sinematikte geçen. Savaşı Nilfgaard kazanıyor ve öncesinde işgal ettiği krallıkların üzerine çeşitli krallıkları ele geçiriyor geriye ise sadece Radovik'in krallığı Redania, adalarda yaşayan Skellige krallığı ve bağımsız şehir devleti Oxenfurt kalıyor.
Kuzey krallığın adı temerya devleti mi ? Yoksa yanlış mıyım

Kuzey krallığı dediğin yani temerya değil sadece ayrı bir krallık değil mi ?
Kuzey Krallığı değil Kuzey Krallıkları. Avrupa gibi bir yer düşün her ülke kendi başına bir krallık. Temerya da bu krallıklardan biri.

Nilfgaard dediğimiz güneyden gelen imparatorluk bu krallıkları/ülkeleri birer birer almak istiyor. Tabi öyle kolay olmadığı için olayların iç yüzü var perde arkası var falan.

Geri
Yukarı