Witcher 3 Save dosyaları Steam'e aktarılabilir mi?

Selçuk ESEN

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Kurgucu - Video Editing
Merhaba, 1 aydır aralıklarla da olsa Witcher 3 oynuyorum, oyun beni baya kendisine bağladı. İşin açığı RPG türüne pek yakın olmadığım için oyunu korsan oynamıştım ama şu an satın almak istiyorum. Save dosyaları benim için önemli tekrar aynı şeyleri yapmak istemiyorum. Steam'den yüklenen oyuna bendeki save dosyalarını aktarabilir miyim?

Şuan ki save dosyalarını kaydedip, oyunu yeniden yüklediğinde oyuna girip biraz oynayıp oluşan yeni save dosya klasörüne eski save dosyalarını attığında mantıken çalışması lazım. Daha sonra oyuna zaten Steam'den devam ettiğin için Cloud'a alacaktır.

Merhabalar bende ilk başta oyunu crack indirmiştim ancak şuan steam üzerinden almak istiyorum yazılan olay işe yaradı mı öğrenmek istiyorum çünkü şuan 90 saatlik bir oynamışlığım var heba olsun istemem. Ayrıca save dosyasını nasıl kaydetceğimle ilgili yardımcı olursanız çok sevinirim. Herkese iyi forumlar.

Teşekkürler deneyeceğim :)
Merhabalar bende ilk başta oyunu crack indirmiştim ancak şuan steam üzerinden almak istiyorum yazılan olay işe yaradı mı öğrenmek istiyorum çünkü şuan 90 saatlik bir oynamışlığım var heba olsun istemem. Ayrıca save dosyasını nasıl kaydetceğimle ilgili yardımcı olursanız çok sevinirim. Herkese iyi forumlar.
Sonuç ne oldu arkadaşlar işe yaradı mı? Veya bununla ilgili bilgisi olan var mı?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı