Sürprizbozan Witcher 3 silah arkadaşları skellige görev

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Arkadaşlar selam, Witcher 3 oynuyorum ve bir sorunla karşılaştım. Skelligeye gidip silah arkadaşları görevini yapmaya çalışıyorum. Ayı saldırısından sonra siz halledersiniz gibi bir seçenek vardı. Onu seçtim ama bir yerden duyduğuma göre galiba o görev önemli bir görevmiş. Hala görev gözüküyor ama haritada nereye gideceğim ne yapacağım gözükmüyor. Save dosyalarından tekrar o göreve gelmeyi denedim ama maalesef Save dosyalarında o görev yok. Onun ilersinde bir yer var. Ne yapabilirim arkadaşlar? Bilen biri yardımcı olunursa sevinirim.

Dosya Ekleri

• 1622586646546.png
    1622586646546.png
    3,5 MB · Görüntüleme: 86
  • 1622586684821.png
    1622586684821.png
    1,4 MB · Görüntüleme: 92
Crach an Craite'den kılıcı aldın mı?
Arkadaşlar selam, Witcher 3 oynuyorum ve bir sorunla karşılaştım. Skelligeye gidip silah arkadaşları görevini yapmaya çalışıyorum. Ayı saldırısından sonra siz halledersiniz gibi bir seçenek vardı. Onu seçtim ama bir yerden duyduğuma göre galiba o görev önemli bir görevmiş. Hala görev gözüküyor ama haritada nereye gideceğim ne yapacağım gözükmüyor. Save dosyalarından tekrar o göreve gelmeyi denedim ama maalesef Save dosyalarında o görev yok. Onun ilersinde bir yer var. Ne yapabilirim arkadaşlar? Bilen biri yardımcı olunursa sevinirim.
Tam Türkçesini bilmiyorum ama King's Gambit diye bir görev var. Kralın kumarı olması lazım. An Craite'nin sana verdiği bir görev ve tamamlayınca sana ödül olarak bir kılıç teklif ediyor. Kılıcı ister al ister alma almazsan para veriyor diye biliyorum. Kılıcı aldıktan (ya da almadıktan) sonra görev otomatik devam ediyor.

Son düzenleme:
O görev önemli mi değil mi bilmiyorum fakat, Crach'ın çocuklarından haklı bulduğun birine yardım ediyorsun.

Görev şu yönden önemli; Kaer Morhen Muharebesi sırasında Crach'ın yardım ettiğiniz evladı yardımınıza geliyor. Bu kişi erkek olan Hjalmar oluyor (Cerys kraliçe olduğunda abisini sizinle birlikte gönderebileceğini söylüyor.). Siz orada görevi reddetmişiniz.

Hatırladığım kadarıyla reddetikten sonra görev iptal oluyordu ama yine de siz bir ayı saldırısı olduğu salona gidin. Belki orada Cerys'i bulabilirsiniz.

Görev şu yönden önemli; kaer morhen muharebesi sırasında Crach'ın yardım ettiğiniz evladı yardımınıza geliyor. Bu kişi erkek olan hjalmar oluyor (cerys kraliçe olduğunda abisini sizinle birlikte gönderebileceğini söylüyor.). Siz orada görevi reddetmişiniz.

Hatırladığım kadarıyla reddetikten sonra görev iptal oluyordu ama yine de siz bir ayı saldırısı olduğu salona gidin. Belki orada Cerys'i bulabilirsiniz.

Ben direk sisler adasına gidip kaer morhene gittim ve o iki görevide tamamladım demek istediğim o görev oyunun sonuna etki eder mi?

Ben direk sisler adasına gidip kaer morhene gittim ve o iki görevide tamamladım demek istediğim o görev oyunun sonuna etki eder mi?
Oyun sonuna pek etki etmez. Oyun sonunda zaten hem adalılar hem de Nilfgaardla bir olup Vahşi Av'a karşı savaşıyorsunuz. Oyun sonundaki "hikaye anlatım" kısmına etki eder ama.

Geri
Yukarı