Witcher 3 silince dosyaları kalıyor mu?

fiji

Centipat
Daha fazla  
İyi sosyaller. Steam'de Witcher 3'e sahibim ve bir kere oyunu DLC'ler ile bitirdim. Daha sonrasında sildim. Şimdi tekrar oynama isteğim geldi. Ben Steam'den geri yüklesem eski levelim ve kılıçlarımla sıfırdan yeni bir hikayeye başlayabilir miyim ve başlamak için ne yapmalıyım? Şimdiden teşekkürler.

İyi sosyaller. Steam'de Witcher 3'e sahibim ve bir kere oyunu DLC'ler ile bitirdim. Daha sonrasında sildim. Şimdi tekrar oynama isteğim geldi. Ben Steam'den geri yüklesem eski levelim ve kılıçlarımla sıfırdan yeni bir hikayeye başlayabilir miyim ve başlamak için ne yapmalıyım? Şimdiden teşekkürler.
Belgeler klasöründe witcher 3 ile alakalı save dosyası olması lazım. (Yanlış hatırlamıyorsam). Orayı silmediğiniz sürece devam edebilirsiniz. Ben hem korsan hem de steamde hiç save kaybı olmadan oyuna devam etmiştim.

O nasıl olacak ki. Ben tekrar indirdiğimde oyuna devam et mi diyecek? Devam edersem oyunun sonundan devam etmez miyim bitirdim çünkü. Ben hem sıfırdan başlayıp hem envanterimi ve levelimi nasıl korurum onu anlamadım.

Steam Cloud aktifse Save dosyanızı indirir sizde New GAME+ şeklinde başlarsınız oyuna.

O nasıl olacak ki. Ben tekrar indirdiğimde oyuna devam et mi diyecek? Devam edersem oyunun sonundan devam etmez miyim bitirdim çünkü. Ben hem sıfırdan başlayıp hem envanterimi ve levelimi nasıl korurum onu anlamadım.
Save dosyan duruyorsa belgelerim içerisinde, indirdikten sonra new game+ ile envanterini, levelini ve buildini koruyarak hikayeye sıfırdan başlayabilirsin.

Geri
Yukarı