Witcher 3 Sonu Hakkında

Jayce

Gigapat
Makaleler
1
Oyunu biraz saçma davranarak 36 saat içinde bitirdim ama kafamda bazı sorular kaldı, size danışmak istedim.
NOT: Bu yazının devamı spoiler içermektedir, oyunu bitirmemiş arkadaşların devam etmemesini rica ediyorum.
Oyunu biraz yan görevleri yapmayarak bitirdim ve kafamda bazı sorular kaldı, oyunu iyi sonla bitirdim, Ciri Witcher oldu ama başka yayıncılardan izlediğim de oyunun sonunda bazı şeyler ekleniyor. Kurt adam vs. bir de, şu son Kocakarı'yı öldürmek için illa oyunun kötü sonla mı bitmesi gerekiyor? Bir de sanırım Skellige'nin kralını biz seçiyormuşuz ama ben öyle bir şeye rastlamadım bilen arkadaşlar aydınlatabilir mi?

Yan görevlerde ilerlerseniz size krallar hakkında görevler geliyor. Skellige kralını seçmek için oradaki çocuklara yardım etmeniz lazım. Bir komplodan sonra hangisini desteklerseniz o kral oluyor. Ayrıca diğer krallıkları da etkileyebiliyorsunuz. Ciri'nin alternatif sonlara göre de Emhyr Var Emreis'in kaderi değişiyor. Ayrıca Vernon Roche görevleriyle de Redanya krallığının akıbeti belli oluyor. Yani savaşı kimin kazanıp, kimin kaybedeceği size bağlı.

Bu yukarıdaki bilgilerden daha da farklı olaylar da yaşanıyor. O yüzden size tavsiyem ağır ağır, %100 bitecek şekilde yan görevlerden kaçmadan ilerlemeniz. Panodaki görevler bile bazı şeyleri değiştirip, ekleyebiliyor.

En iyisi bir ara şu oyuna tekrar başlayıp %100 bitirmek. Çünkü baya bir cevapsız soru kaldı kafamda. Bir de şey soracağım, Skellige kralını seçebilmek için şu devi araştırmamız gerekiyor değil mi?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı