Witcher 3 ve God of War tarzı oyun önerisi

MetinMumcu

Hectopat
Makaleler
2
Yer
İzmir
Daha fazla  
Merhabalar. 1 ay içinde bu iki büyük oyun bitirdim ve ufkum açıldı. Artık boş sıkıcı geçen oyunlar sıkmaya başladı. Ben ise normalde önceden her oyunu sıkıntıları fazla olsa bile oynardım ama bu 2 oyun benim kriterlerimi iyice kısıtladı. Bu iki oyuna benzer mantıkta bir oyun var mı? Aynısı gibi olmayacak tabii. O bulunmaz. Önerilerinizi bekliyorum.

Buyur, korona başladığından beri bitirdiğim oyunların listesi, hepsi güzel oyunlardır, herhangi birini seçsen bile üzmeyecek oyunlardır.

The Witcher 3 sonrası oluşan açlığı ben AC Odyssey ile kapamıştım senin içinde AC Valhalla'nın o boşluğu dolduracağına inanıyorum. God of War'ın oluşturduğu boşluğu ise Days Gone'ın bir nebze doldurabileceğini düşünüyorum. Hikaye olarak etkileyici oyun arıyorsan da Days Gone, Death Stranding, Resident EVIL 7 ve 8 tatmin edecektir. Hızlı ve hikayesi etkileyici bir oyun arıyorsan da TitanFall 2 öneririm.​

Metro serisine belki girebilirim. Teşekkürler.

Skyrim, Godfall, AC Odyssey, Shadow of War. Bunların yanında Days Gone ve Metro Exodus önerebilirim, keyifle oynamıştım.

Skyrim, Godfall, AC Odyssey, Shadow of War. Bunların yanında Days Gone ve Metro Exodus önerebilirim, keyifle oynamıştım.
Skyrim oynadım ve o oyunu en az 10 yıl sonra oynamalıyım. (kötü olduğundan değil) Odyssey ve Metro serisine bakacağım. Teşekkürler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…