Witcher 3 Vesemir yeri nasıl geçilir?

İşletim sistemi
Windows 10

Tek7HackDedi

Kilopat
Makaleler
4
Witcher 3 geçemediğim yer

Ben en başta bir odanın içinde başladım. Ardından anahtar buldum ve kapıyı açıp aşağıya indim. Orada bir avlunun içinde Vesemir diye biri elinde kılıç ile bekliyor. Yan tarafta 2 kişi kılıç ile savaşıyor. Ufak kız tek başına kılıç sallıyor. Ben ne yapacağım burada?

Vesemir bana doğru bakıyor. Kılıcı çektim. Şimdi ne yapacağım? Onunla savaşacak mıyım?
Hocam birkaç bir şey yaptırıyor sırasını hatırlamıyorum. Bloklama, dodgelama, parryleme, düz saldırı güçlü saldırı vs. Tek tek söyleyecek size zaten, yanda veya ekranda ortada yazıyordur ne istediği. Düz saldırı: 0/5 gibi.

Hocam o bölüme geldim. Vesemir savaş eğitimi vermesi ya da geçmesini sordu. Direk geçince sinematik girdi. Büyük ihtimalle sizde bug olmuş olabilir. Şu an canlı dersteyim maalesef. İsterseniz o seçme bölümünün resmini atabilirim, görmeniz için.

Hocam o bölüme geldim. Vesemir savaş eğitimi vermesi ya da geçmesini sordu. Direk geçince sinematik girdi. Büyük ihtimalle sizde bug olmuş olabilir. Şu an canlı dersteyim maalesef. İsterseniz o seçme bölümünün resmini atabilirim, görmeniz için.

En başta soruyordu galiba Tutorial'ı ister misiniz diye. Diyalog opsiyonu olarak. İki dk sürer yapıverin derim.

Bomba atma tuşunu biliyor musunuz peki?

Geri
Yukarı