Witcher 3: Wild Hunt kaç kere oynadınız?

Kesin bir tarih var mı acaba gelirse harika olur cidden destek için full DLC Steam'den almıştım iyi oldu bu
Kesin bir tarih yok diye biliyorum, sadece resmî olarak duyuruldu. CDPR şu anda Cyberpunk 2077 ile uğraşıyor. Oyunun çıkışından sonra Witcher 3 güncellemesine döneceklerdir.
Sadece grafik iyileştirmelerini mi kapsıyor bu?
Evet, görselliği etkileyecek bir güncelleme olacak. Bize söylenen şey bu fakat bir kesim CDPR'nin bu tür güncellemelerde hikâyeye (Yeni ara sahne/Yeni diyalog) de dokunuşları oluyor diyor, o yüzden bu güncellemede de böyle bir şey yapmasını bekliyorlar. Tabii bu kesin değil, umutlanırsak sonucu üzücü olabilir.

6-7 defa bitirdim. 640 küsür saat oynamışım. İlk oynadığımda Baron'un görevleri falan çok sıkmıştı, bir de heyulaları falan öldüremiyodum. Bırakmıştım, sonra kitaplarına başladım. Başlayış o başlayış. Bir başladım hala daha başa sarıp sarıp oynuyorum, sıkmadı.

Umarım linç yemem ama grafiklerini sevmedim, bütün ayarlar "Ultra" çözünürlükte olmasına rağmen sanki piksel piksel gibiydi. O yüzden oynamadan bıraktım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…