Witcher 3'te sağlam kılıç nasıl yapılır?

Bir okul seç onun tüm zırhını kılıçlarını seviyene göre craftla. Bir üst seviyeye seviyen yettikçe upgradele.

Var tabii kardeşim Witcher teçhizatlari toplamda 5 kere yükseliyor fakat yükseltmek için üst seviye hazine görevlerini de yapman lazım. Mesela üstünde X adına bir zırh var bu zırhı y seviyesine çıkarmak için hem X teçhizatına hem de y teçhizatınin şema veya diyagramlarna sahip olman gerek. Şunu da belirteyim oyunun zorluk seviyesini düşürmene rağmen bir şey değişmiyorsa düşman ölçekleme ayarını kapat bir de öyle dene.

Sadece Witcher eşyalarında mı oluyor bu + basma olayı yoksa tüm eşyalarda var mı?

Bir okul seç onun tüm zırhını kılıçlarını seviyene göre craftla. Bir üst seviyeye seviyen yettikçe upgradele.

Sadece Witcher eşyalarında mı oluyor bu + basma olayı yoksa tüm eşyalarda var mı?
Witcher teçhizatları dışında "Gelişmiş - Üstün - Usta İşi" şeklinde güçlendirebildiğiniz zırh veya kılıç yok hocam. Haritada soru işaretlerinde rastgele ganimet olarak daha önce karşılaştığınız bi' itemi veya yapım şemasını daha iyi özelliklerle bulabilirseniz belki, ama bu tam olarak "güçlendirme" sayılmaz.

Son düzenleme:
Witcher teçhizatları dışında "gelişmiş - üstün - usta işi" şeklinde güçlendirebildiğiniz zırh veya kılıç yok hocam. Haritada soru işaretlerinde rastgele ganimet olarak daha önce karşılaştığınız bi' itemi veya yapım şemasını daha iyi özelliklerle bulabilirseniz belki, ama bu tam olarak "güçlendirme" sayılmaz.

Anladım teşekkürler. Peki bu kağıtları nereden bulabilirim? Kedi zırhı olması lazım onu komple bulmuştum ama sanırım güçlendirmek için de kedi zırhı kağıtlarından bulmam gerekiyor herhalde?

Anladım teşekkürler. Peki bu kağıtları nereden bulabilirim? Kedi zırhı olması lazım onu komple bulmuştum ama sanırım güçlendirmek için de kedi zırhı kağıtlarından bulmam gerekiyor herhalde?
Evet yükseltmelerin de ayrı ayrı taslağını bulmak zorundasın, hepsi dünyanın farklı noktalarına dağıtılmış durumda. Şahsen ben boşa uğraşmamak adına hepsinin yerine internetten bakıyorum gidip alıyorum.

Aynen hocam, yapım şemalarını bulmanız gerekiyor. Her teçhizat setinin ayrıca 4 bölüm güçlendirme yapım şemalarıyla alakalı görevleri var.
Kedi Teçhizatı Hazine Avı'nın Birinci Bölümü için Blackbough (Karadal) Gwent tüccarından "Adalbert Kermith'in ilk haritası"nı (first map) satın alabilirsiniz.
İkinci haritayı Karadal demircisinden, üçüncü haritayı Crow's Perch (Karga Tüneği) tüccarından (demirci kadının solunda kalıyor), dördüncü haritayı Lindenvale (Ihlamur Vadisi) demircisinden alabilirsiniz.
Kedi Teçhizatı'nın Fandom Wiki sayfasında hepsi daha detaylı anlatılıyor. - Scavenger Hunt: Cat School Gear/Part 1

Yeni konular

Geri
Yukarı