Witcher 3'ten alınan iki ekran görüntüsü

@Ahmetoyunbros

Witcher 3 ile RDR 2 arasında 2-3 senelik bir fark var, fazla bir şey yok. İki oyun da aynı jenerasyon konsollara çıkış yaptı.

@Ahmetoyunbros

2-3 senede büyük bir değişiklik mi olmuş? Nasıl bir değişiklik oldu 2-3 senede ve aynı jenerasyon konsollarda mesela anlatır mısın?

Bu görüntüler bana ait değil bir yabancı arkadaşa aitler. Kendisinin Flickr hesabı burada. Ayrıca şunu da belirtmeliyim ki Witcher 3 grafik konusunda RDR2'nin yanına yaklaşamaz, bırakın yakalamayı. Malum Witcher 3 defalarca downgrade yemiş bir oyun onu da belirtmekte fayda var.

Arkadaşın Flickr hesabı: Jim2point0

Oyunlar genel olarak değişti. O jenerasyonda artık daha iyi optimizasyon sağlandı.

Hangi oyunlar değişti mesela detaylı açıklama yapar mısın? Sekizinci jenerasyona çıkış yapmış düzinelerce oyun oynadım ve bu oyunların incelemelerini Eurogamer, IGN gibi inceleme platformlarında takip ettim, 2015-2018 arasında bu denli bir değişiklik olduğunu ilk defa senden duyuyorum Bilmesek inanacağız.

Ne kabullenmemi istiyorsun ki?
Sence 8. Jenerasyonun başı ile sonu bir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
@Ahmetoyunbros

2015 sekizinci jenerasyonun başı değil, 2018 de sonu değil. 2015-2018 arasındaki 2-3 senelik süreçte çok büyük değişiklikler oldu diyorsun, açıklamasını yap deyince de hemen lafı dolandırıyorsun. Açıklamasını yapamayacağın şeyleri ortaya atma o zaman. Büyük lokma ye büyük söz söyleme derler.

Sence 2 3 sende genel oyun grafiklerinde hiç mi değişiklik olmadı?
Anlatıyorum okumuyorsun ki.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…