Witcher Serisinde Triss ve Yennefer Kim?

Ponstaneforte

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
İlk 2 oyunu bitirdim ve Triss'i yol arkadaşımız olarak benimsedim. 3. oyuna geçtiğimde ve Netflix'in yaptığı diziye baktığımda Triss'in esamesi okunmuyor ama Yennefer hep ön planda. Belki 3. oyunun başındayım diye böyle oldu sonuna doğru değişir fikrim.

Geralt'ın yavukluları. Netflix dizisine takılmayın, çoğu şey yanlış.
Daha dizi çıkmadı nereden biliyorsunuz? Ayrıca hikaye olarak kitapları konu alacaklarını duymuştum. Karakter tiplemeleri kötü diye hikayesi de kötü olmuyor.

Yen Geralt'ın gerçek aşkı. Geralt hafızasını kaybettikten sonra Triss Geralt'ı kapmaya çalışıyor. Yen ve Triss birbirini tanıyor bu arada. Bu olaydan sonra Yen ve Triss'in arası da açılıyor. :D

Aynen aralarında çekememezlik vardı anladığım kadarıyla. Kitaplarını sipariş ediyim oyunu karışık.
Daha dizi çıkmadı nereden biliyorsunuz? Ayrıca hikaye olarak kitapları konu alacaklarını duymuştum. Karakter tiplemeleri kötü diye hikayesi de kötü olmuyor.

Yen Geralt'ın gerçek aşkı. Geralt hafızasını kaybettikten sonra Triss Geralt'ı kapmaya çalışıyor. Yen ve Triss birbirini tanıyor bu arada. Bu olaydan sonra Yen ve Triss'in arası da açılıyor. :D

Reyiz "yaklaşıyor yaklaşmakta olan" sözü durumu özetliyor. Basit bir kolyede bile çuvallamışken güvenmem zor açıkcası.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı