Witcher serisine kitap ile başlamak

Talha Doğrusoy

Hectopat
Merhaba. Ben Witcher'a başlamayı düşünüyorum. Arkadaşlar ilk kitap okumamı istedi Pegasus Yayınları Son Dilek (The Witcher) | Trendyol ilk kitabı da buymuş sanırım, Witcher serisi hakkında hiçbir şey bilmiyorum. Ama doya doya bol bol zaman geçirmek istediğim için kitabına da okumayı düşünmüyorum değilim, yardımcı olursanız mutlu olurum teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Ben Witcher'a başlamayı düşünüyorum. Arkadaşlar ilk kitap okumamı istedi Pegasus Yayınları Son Dilek (The Witcher) | Trendyol ilk kitabı da buymuş sanırım, Witcher serisi hakkında hiçbir şey bilmiyorum. Ama doya doya bol bol zaman geçirmek istediğim için kitabına da okumayı düşünmüyorum değilim, yardımcı olursanız mutlu olurum teşekkürler.
İstersen ilk önce kitabını oku oyunu oynayınca daha kolay olur.İlk oyun oynarsan kitabın zevki kalmaz.

Kitaplar ile başlamanız daha doğru olur hocam. Ama oyunlardan sonra okursanız da bir sorun yaşamazsınız. Kitaplar ile alakalı küçük referanslardan başka birşey olmuyor oyunlar içerisinde. Şahsen seriye ilk 2 oyunu oynayarak başladım. Sonra da kitaplara geçtim, pek bir eksik veya kitaplardan zevk alamama hissetmedim açıkcası.

Geri
Yukarı