Witcher'da en iyi kılıçlar hangileri?

ErdemdDL

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar DLC'yi almamıştım, alana kadar ana oyunu oynuyorum. Ana oyundaki en iyi çelik ve gümüş kılıç nedir?

Valla oyunun bir DLC'sini bitirdiğimde bir gümüş kılıç almıştım. Adını hatırlamıyorum ama New Game+ oynarken hep o gümüş kılıcı kullanıyordum. Kılıcın özelliği Witcher geliştikçe kılıç da gelişiyordu. Darbe almadan vuruş yaptığında kritik oranı arttırıyor ve 10 vuruş yapınca bunu kalıcı hale mi getiriyordu neydi. Baya oldu oynamayalı tam hatırlayamadım. Ama o kılıçla sonsuza kadar oynayabilirsin. O kılıç çok iyiydi ama sadece DLC görevinin sonunda geliyordu. Çelik kılıç için genellikle düşmanı yakan ve kritik vuruş oranı yüksek olan silahlarla oynuyordum. Öyle çok fark yaratan bir çelik kılıç hatırlamıyorum.

Valla oyunun bir DLC'sini bitirdiğimde bir gümüş kılıç almıştım. Adını hatırlamıyorum ama New Game+ oynarken hep o gümüş kılıcı kullanıyordum. Kılıcın özelliği Witcher geliştikçe kılıç da gelişiyordu. Darbe almadan vuruş yaptığında kritik oranı arttırıyor ve 10 vuruş yapınca bunu kalıcı hale mi getiriyordu neydi. Baya oldu oynamayalı tam hatırlayamadım. Ama o kılıçla sonsuza kadar oynayabilirsin. O kılıç çok iyiydi ama sadece DLC görevinin sonunda geliyordu. Çelik kılıç için genellikle düşmanı yakan ve kritik vuruş oranı yüksek olan silahlarla oynuyordum. Öyle çok fark yaratan bir çelik kılıç hatırlamıyorum.
Bahsettiğiniz kılıç blood and wine dlcsinde olan lady of lake göreviyle geliyor. Bayağı meşakkatli bir görev. Kılıcın ismini ben de hatırlamıyorum.

Oyundaki en güçlü Çelik Kılıç şema ile yapılmış ''Toussaint Şövalyesi Çelik Kılıcı'' adında bir kılıçtır. Bu kılıcın şemasını haritada ''Arthach Sarayı Harabeleri'' adındaki bölgeye gidip, oradaki kişilerle savaştıktan sonra üst katlarda bulabilirsiniz. Kılıcın şemasını usta demircilerden herhangi birinde kılıca dönüştürün. Kılıca birkaç rün bastıktan sonra yaklaşık 1200 kadar hasarı oluyor.
Oyundaki en güçlü Gümüş Kılıç ise Aerondight adında bir kılıçtır. Bu kılıcın nasıl alındığına ise buradan bakabilirsiniz, detaylı bir şekilde anlatılmış.

Geri
Yukarı