Witcher'in İlk 2 Oyununun Özetini Nereden Bulunur?

The G.O.A.T

Kilopat
Makaleler
1
Sonunda bu oyuna gireceğim için mutluyum ama ne beklemeyeyim ve oynamadan önce ilk 2 oyunu oynamasam olur mu? Hikayeye ortama az çok hakimim. Geçen oyunlarda ne oluyor kısmen biliyorum. Önerebileceğiniz hikaye ve loru ile alakalı video var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kısa ve Türkçe olsun diyorsan şu videoyu öneririm, tüm serinin özeti var. Witcher 3'e geldiği zaman videoyu kapatmayı unutma.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu arada, thumbnail'e aldanma. Videonun adı da thumbnail'i de troll.

Ayriyeten Witcher 1'i oynamak zorunda değilsin ama bence kesinlikle Witcher 2'yi oyna.

Kısa ve Türkçe olsun diyorsan şu videoyu öneririm, tüm serinin özeti var. Witcher 3'e geldiği zaman videoyu kapatmayı unutma.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu arada, Thumbnail'e aldanma. Videonun adı da Thumbnail'i de troll.

Ayriyeten Witcher 1'i oynamak zorunda değilsin ama bence kesinlikle Witcher 2'yi oyna.

Sizi bekliyordum tam hocam ingilizcem ileri seviyede en azından ben öyle düşünüyorum o yüzden İngilizce en kapsamlı bir videoda olabilir.

Sizi bekliyordum tam hocam ingilizcem ileri seviyede en azından ben öyle düşünüyorum o yüzden İngilizce en kapsamlı bir videoda olabilir.
O zaman tam oyun videolarını izleyebilirsin, veya hikaye açıklama videolarını.

Ya da internetten okuyabilirsin.

Geri
Yukarı