WolfTeam Classic, Joygame yüzünden ülkemizde erişime sunulmuyor

Daryl1dx

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bu zamana kadar oyunun Steam sayfasına bakınca 18 Şubatta erişime açılacağı yazıyordu, ta ki bu güne kadar! "Bu ürün şu anda bulunduğunuz bölgede erişime kapalıdır" . Geçtiğimiz günlerde Joygame bu oyun hakkında açıklama yapmıştı (Önemli Duyuru - @wolfteamjoygame)

Eskiden çok severek oynadığım bir oyundu, ne yazık ki Joygame, oyunu aşırı derecede Pay to Win dediğimiz para yatıran kazanır mantığına çevirene kadar. Bu oyun (WolfTeam Classic) ise, bütün oyuncuların bu oyunu severek oynadığı dönemi yani adaletli olduğu dönemi kapsıyor. Sanırım Joygame de işte bu yüzden buna engel oluyor. Sırf kendileri çok daha az para kazanacak diye, binlerce oyuncunun oynamasına mani oluyor...

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu zamana kadar oyunun Steam sayfasına bakınca 18 şubatta erişime açılacağı yazıyordu, ta ki bu güne kadar! "bu ürün şu anda bulunduğunuz bölgede erişime kapalıdır". Geçtiğimiz günlerde joygame bu oyun hakkında açıklama yapmıştı (Önemli Duyuru - @wolfteamjoygame)

Eskiden çok severek oynadığım bir oyundu, ne yazık ki joygame, oyunu aşırı derecede pay to Win dediğimiz para yatıran kazanır mantığına çevirene kadar. Bu oyun (wolfteam classic) ise, bütün oyuncuların bu oyunu severek oynadığı dönemi yani adaletli olduğu dönemi kapsıyor. Sanırım joygame de işte bu yüzden buna engel oluyor. Sırf kendileri çok daha az para kazanacak diye, binlerce oyuncunun oynamasına mani oluyor...

VPN ile de girilmiyor ya çok sevinmiştim.

Ya yeter artık, anladık, bu oyun burada erişime açılmayacakmış. Milyon tane aynı şeyi söyleyen başlık açmanıza gerek yok.
Bu kadar atarlanmana gerek yok. Diğer açılan konuları görmedim, bu gün de erişime tamamen kapatıldığı için açma gereği duydum.
VPN ile de girilmiyor ya çok sevinmiştim.
Hocam ben giriliyor diye biliyordum... Öyle de mi olmuyor?

Konuları görmemen mümkün değil, konu açtığın başlığın en üst iki konusu bununla ilgili. Sosyal kurallarını okuyun biraz.

ProtonVPN üzerinden UDP Bağlantısını seçip Japonya ile bağlanırsanız oyunu asya sunucularından oynamanız mümkün. Teşekkürleer :)

Yeni konular

Geri
Yukarı