Wolfteam ntdll.dll hatası

Murattaa

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, benim bilgisayarda wolfteam adlı oyunu açtığım zaman appcrash ve bex hatası veriyor hatalı modül adı: netdll.dll, Bilgisayara kaç kez format attım windows 7'ye döndürdüm ama o zamanda çok kasıyordu tekrar 8.1 yaptım güncelleştirmeleri yükledim yine aynı hatayı verdi. 1 sefer daha format attım bu sefer güncellemeleri yüklemedim yine aynı hatayı veriyor, yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaç kere silip tekrar yükledim hiç bir yararı olmadı yine aynı hata bu hata neden oluyor ve sadece bende mi oluyor windows 8.1 de böyle oluyor. Bilgisayarı Win 8 yapsam düzelir mi?

Laptop ilk başta Windows 8 idi ve hiç bir sorun yoktu ben daha sonra 8.1 yaptım ve böyle hatalar vermeye başladı acaba win 8 yüklesem düzelirmi

Merhaba, ntdll.dll windows temel fonksiyonlarının içinde bulunduğu ve genellikle topluluk oyunlarında anti-cheat ( hile koruma ) programlarının, kullanıcıların hile açmaması için kontrol altına aldığı bir windows kütüphanesidir. Bu açıdan baktığımızda wolfteam bunu %95 kullanıyordur. Tavsiyelerim ;
- Uygulamanın uyumluluk modunu windows 8.1'in verdiği tüm modlarda dene,
- Uygulamanın özellikler kısmından bu programı yönetici olarak çalıştır seçeneğini işaretler
- UAC ( Kullanıcı denetimi korumasını ) devre dışı bırak
- Virüs programı kullanıyorsan oyun moduna al.
Not : Yukarıda uygulama olarak bahsettiğim Launcher değil oyunun kendisdir..
Yukarıdaki seçeneklerden hepsini denedikten sonra yine olumsuz bir sonuç alırsanız, tavsiyem aldığınız hatayı, işletim sistemi ve donanım bilgileri wolfteam'e bir mail yoluyla iletmeniz. Kendileri mutlaka size dönüş yapıp çözmeye çalışacaklardır.

Kolay gelsin, umarım çözülür.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı