Çözüldü Wolfteam oynarken mavi ekran

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
34
Yer
İstanbul/Üsküdar
Daha fazla  
Meslek
Active Directory - Security Uzmanı
Profil Kapağı
1522600635
Sistemim önceden Windows 7 64 bit idi. Ama yeni anakart alınca bakkal bana sormadan 32 bit format atmış.

Eskiden Wolfteam'i paşalar gibi oynarken şimdik o keyif yarıda kesiliyor. Oyunu açarken de sorun yaşıyorum. Bir açılıyor bir açılmıyor.

Oyunu açtım ve bir kaç dakika oynadım. Şak diye mavi ekran geliyor ve sistem reset atıyor. 3-5 defa oldu. Oyuna girmeye korkuyorum bilgisayara birey olacak diye. Nasıl çözerim bu mavi ekran hatasını. Belleklerde bir uyumsuzluk yok diye biliyorum. Sadece wolfteam oynarken oluyor bu olay.

Anakart: ASUS M5A97
Ram: Hi-Level 4 Gb çift modül doğutuculu 1333 mhz

Başka neden olabilir ? Bilgisayarımdan mı kaynaklanıyor , oyundan mı ?

İnternette araştırdım ben gibi birçok kişi bu sıkıntıyı çekiyır galiba. Ne yapabilirim ?

Sadece belli bir oyunda olduğuna göre, Wolfteam ile alakalı. ;) Ben 32 bit ile oynuyorum sorun yok.

Bu arada Wolfteam'de ismin ne? Ekleyeyim seni bir ara oynarız. Wolfteam'de beni yenen olmadı.... Abimin papatya çarı var. Benim ise çift gümüş pil vardı çaldılar. ;)

Son düzenleyen: Moderatör:
Çaldılar ise oyunun yöneticisi ile iletişime geçip geri alsaydın. Sen böyle müdahale etmedikçe daha çok emeğini çalarlar...

Mavi ekran konusuna gelince: Sevgili BilgisayarKurdu, 7 aydır forumun üyesisin. Tonla konuya şahit oldun. Mavi ekran hatalarında ne yapıyorduk? C:\Windows\Minidump klasöründeki dosyaları bir araya toplayıp MediaFire'a yükle ve bizimle paylaş. Ayrıca mavi ekran hatasında yeniden başlatmayı devre dışı bırakıp mavi ekranın fotosunu paylaş bizimle.

Aldığın hata ile ilgili bize bilgi sunmazsan sana nasıl yardımcı olmamızı beklersin?

Çaldılar ise oyunun yöneticisi ile iletişime geçip geri alsaydın. Sen böyle müdahale etmedikçe daha çok emeğini çalarlar...
Ne diyeceksin adamlara elinde kanıt olmadıkça birşey yapamazsın ki.
Çok para yatırdığım bir çardı, hatta internet cafe'de çok nadir girerdim... Bir gün girdim oynadım, birisi keylogger kurmuş herhalde bilmiyorum. Sonra bir daha girdim şifre yanlış diyor. Düşünsenizde 6 ayda geliştirdiğin bir oyunu birisi çıkıp 15'dk da çalıyor. ;) Aynı şekilde MSN şifremi'de değiştirmişlerdi.

3 tane dosya vardı. Sırasıyla linkleri.

072112-16333-01.dmp

072112-16426-01.dmp

072112-16785-01.dmp

Yeniden başlatmayı da devre dışı bıraktım. Şimdik deniyorum mavi ekran alırsam fotosunu paylaşacağım.

- - - Güncellendi - - -

Dediğiniz ayarı yapıp girince sorun gitti . Yarım saat filen oynadım. Sayfayı indirdim tekrar açtım çeşitli programları aynı anda açtım denedim hiç hata vermedi.

Düzeldi galiba. Demek ki o ayar yüzünden yeniden başlatıyormuş.

Sen harbiden bu işten anlıyorsun Burak abi ya. Bizim bakkal yolladığın linkteki programların hiçbirisini kurmamış.

Flash Player bile yokmuş bilgisayarda. DirectX filen hiç yüklü değilmiş. Gecenin bu saatinde ilgilendiğin için çok teşekkürler. ALLAH razı olsun yani diyecek başka bir şey yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı