Çözüldü WoodooHDA 2.4.8 Kulaklık Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ermanturkan_26

Hectopat
Merhaba arkadaşlar,

Daha iki gün öncesine kadar WoodooHDA 2.8.4 ile sorunsuz bir şekilde kulaklık ya da harici 2+1 hoparlör ile ses alabiliyordum. Bugün ise kulaklık ya da harici hoparlör ile ses alamıyorum. Kulaklığı çıkarttığımda ses geliyor bilgisayarın hoparlöründen ama. Ne yapmam gerekli ?

Mavericks açılırken unsupported chip uyarısı veriyor. Onunla ilgisi olabilir mi bu olayın ? Bir de bugün Adobe Premiere Pro Cs6 ve Time Local.pkg kurdum saat sorunu için. Onunla alakalı olmasa gerek herhalde.

Şimdiden teşekkürler

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakartınız ve ses yonganız nedir ? Ayrıca Ses Ayarları altından Çıkış kısmında çıkışları değiştirebilirsiniz. Ek olarak Gain ayarını da kontrol edin.

Anakartınız ve ses yonganız nedir ? Ayrıca Ses Ayarları altından Çıkış kısmında çıkışları değiştirebilirsiniz. Ek olarak Gain ayarını da kontrol edin.
Sorunun kaynağı şu sanırım. Ben hem Win7 hem Mavericks kullandığım için sistemden sisteme geçerken yeniden başlat yapıp Usb ile başlatı seçip Mavericks i açıyordum. Win7'den kapat diyerek çıkınca problem kalmıyor. Aynı sorunu yaşayan arkadaşları bilgilendirmek istedim. Teşekkürler :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı