Wooting 60HE için keycap önerisi

Fogrer

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Haziran ortası wooting 60 he alacağım ama yanına Türkçe keycap de almak istiyorum. Söyle güzel görünen kaliteli bir şey önerirseniz sevinirim. 1300 TL'ye kadar çıkabilirim.

HyperX Pudding tuşları alsam fazlasını kullanmasam boşa para ödemiş gibi olur muyum? Yada alsam sıkıntı çıkarır mı iyi midirbu klavye ile kullanılır mı? Lekker switch var.

Hocam wooting 60he alabildiniz mi? bende almak istiyorum fakat bu gümrükte yaşanan sıkıntılardan çekiniyorum klavye 10-12kya patladığı söyleniyor, yorumunuzu bekliyorum

5000₺ civari klavye, 650₺ kargo. vergin%50 bile olsa nasil 12k tutabilir?
Hocam YouTubede klavyenin tanıtımını yapan bir arkadaş anlatıyor hatta ekte görsel yolladım bilmiyorum ne kadar doğrudur.

Dosya Ekleri

• IMG_6213.png
    IMG_6213.png
    953,9 KB · Görüntüleme: 58
Su ana kadar hicbir kisisel siparisimde o en ustteki vergi kalemi disindaki gumruk ellecleme, ardiye vs masraflarini odemedim. Sirket icin aldigimiz urunlerde farkli ama durum. Sirkete faturalandirmis olabilir belki. Yada gonderdikleri kargo farkli calisiyor da olabilir. Hangi kargo ile gelmis biliyor musun?

Su ana kadar hicbir kisisel siparisimde o en ustteki vergi kalemi disindaki gumruk ellecleme, ardiye vs masraflarini odemedim. Sirket icin aldigimiz urunlerde farkli ama durum. Sirkete faturalandirmis olabilir belki. Yada gonderdikleri kargo farkli calisiyor da olabilir. Hangi kargo ile gelmis biliyor musun?
Hocam hiç bilmiyorum bir kaç forumda UPSden şikayet yaşayanları gördüm ama sanırım riske girip deneyeceğim, sizde yüzde kaç vergi kesilecek 150 Euro üstünde olduğu için bir fikriniz var mı ?

Geri
Yukarı