Çözüldü Word dosyasını PDF'e çevirmek

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
"Word>Dosya>Farklı Kaydet" kısmından çevirebilirsiniz hiç başka sitelerle uğraşmanıza gerek yok.
Word içerisinde farklı kaydet ile kaydedilebiliyor.

1.JPG

"Word>Dosya>Farklı Kaydet" kısmından çevirebilirsiniz hiç başka sitelerle uğraşmanıza gerek yok.
Hay ağzını seveyim ya. Yok Google'da ara bulursun, yok buradan yaparsın...

Bilgilerinizi güncelleyin arkadaşlar. Word içinde artık doğrudan PDF olarak kaydetme var. 2020'ye hoş geldiniz...

1588331401570.png

Bilgilerinizi güncelleyin arkadaşlar. Word içinde artık doğrudan PDF olarak kaydetme var. 2020'ye hoş geldiniz...
Bilgisayarda Word bile kurulu değil. En son 2010 Crack kullandım diye hatırlıyorum, öyle bir şeyi de ilk defa duydum.

Ben yıllar önceki bilgisayarıma Office 2007 atmıştım o zaman da kurulum dosyasını 1TB'lık setup arşivime atmıştım. O zamandan beri bilgisayar değiştirmeyip arada bir format attığım için o diski takıp takıp gerekli programları kurarak geçiniyordum kota yüzünden. Şimdi yeni bilgisayar toplayınca temiz 2019 yükledim ama daha keşfetmemiştim o özelliği aydınlandım teşekkür ederim.

Eki Görüntüle 550363

Bunu yaptım. Fakat yine Word olarak kaydetmişti. Acil bir iş olduğundan da buraya hemen sorayım dedim. Sorun PDF uzantılı dosyalar da varsayılan olarak Word'e seçilmiş. O yüzden yoksa biliyordum bunu 😂😂😂

Yeni konular

Geri
Yukarı