Word ile nasıl kitap yazılır?

Techno34

Decipat
Makaleler
4
Kitap yazıyorum. Aşırı düzensiz ve yazım yanlışı var telefonum üzerinden yazıyorum. Nasıl düzeltip kitap gibi yapabilirim. Okuduğumda Word A4 kağıdı boyutunda gösteriyor kitap gibi olması lazım hangi programla yapabilirim?

Bittiği zaman bir örneğini bastırmak bana kaça mal olur sadece 1 tane istiyorum hayatım boyunca sakliyacağım ve benim yazdığım bir şey.
O zaman bir yayınevi ile anlaşıp bastırmayacaksınız demek. Kendiniz daha sonra (bitince) Office ya da LibreOffice gibi bir programda kitaba benzer hale getirip yazım yanlışlarını da gözden geçirirsiniz. Ardından da bir fotokopiciye ya da onun gibi bir yere gidip (fotoğrafçılar da belki bir ihtimal yapabilir) güzel bir şekilde cilt yaptırabilirsiniz. Sayfa sayısı, kullanılan kağıt, ciltletme vs. ne kadara mal olur şu an bir şey söylemek güç. Bittiğinde bunların fiyatı ne kadar olacak ona bağlı.

O zaman bir yayınevi ile anlaşıp bastırmayacaksınız demek. Kendiniz daha sonra (bitince) Office'ya da LibreOffice gibi bir programda kitaba benzer hale getirip yazım yanlışlarını da gözden geçirirsiniz. Ardından da bir fotokopiciye ya da onun gibi bir yere gidip (fotoğrafçılar da belki bir ihtimal yapabilir) güzel bir şekilde cilt yaptırabilirsiniz. Sayfa sayısı, kullanılan kağıt, ciltletme vs. ne kadara mal olur şu an bir şey söylemek güç. Bittiğinde bunların fiyatı ne kadar olacak ona bağlı.

Vattpat'de paylaşsam otomatik düzeltme yapar mı wattpad?

Yeni konular

Geri
Yukarı