Wordpress blogda eklediğim kategoriler bir türlü görünmüyor.

topraktan

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar arkadaşlar...

WordPress.com: Ücretsiz bir web sitesi veya blog oluşturun adresine üye oldum ve kendime bir wordpress blog açtım fakat blog sayfama "KATEGORİ" eklemek istediğim zaman, bu kategoriler anasayfada görünmüyor ne yaptıysam...

Örneğin aşağıdaki sitede sağ tarafta "categories" kısmı var ve bu kısmın altında çeşitli alt başlıklar var.

Car Pictures Blog | Car Pictures and Car News Blog

İşte ben de kendi açtığım bu bedava blog sitesinde bunun gibi "categories" kısmı oluşturup, bu kısım altında "müzik, spor, şiir, kitaplar, bilişim" gibi başlıklar oluşturmak istiyorum.
Örneğin şiir paylaştığımda şiir kategorisi altına, müzik haberi paylaştığımda müzik kategorisi altına gitsin bu paylaşımım, yazım...

İşte bu kategorileri oluşturabilmeme rağmen, anasayfada hiçbir yerde görüntülenmesini sağlayamadım, sağ tarafta çıkmasını istiyorum...Bu örnek yukarıdaki sitede olduğu gibi...

Acil yardımlarınız için teşekkürler...

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı